Ultra praktična magnetna kutija koja se može poneti svuda!
Pratite modele ili kreirajte nove kompozicije sa 48 magneta.
Komplet sportske tematike za mališane koji su u pokretu!
Hajde da izmislimo svoje sportove! Mačevanje, tenis, jahanje, itd… koje aktivnosti vole mališani? Sa ovom magnetnom knjigom posvećenom sportu, deca uzrasta od 3 godine i više će moći da otkriju 16 pravih sportova, a takođe i da naprave mnogo svojih! Magnetic Books su magnetne kutije koje sadrže brojne magnete koji se mogu pričvrstiti na magnetnu površinu. Zabava će početi tako što deca rekonstruišu modele karata pronalazeći ispravne elemente i stavljajući ih na pravo mesto. Tada mogu dati slobodu svojoj mašti i kreirati sopstvene aktivnosti mešanjem magneta! Praktično: kutija koja se lako zatvara sadrži 48 magneta, 16 kartica za igru i može se poneti bilo gde! Ova magnetna igračka za rano učenje je napravljena od FSC® kartona.
MAGNETNA KNJIGA – SPORT
Šifra proizvoda:
J02596
Kategorije: Edukativni i kreativni setovi, Igračke
2.249,00 RSD
56 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
56 na zalihama
16
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 0,89 kg |
|---|---|
| Brend | JANOD |
| EAN | 3700217325961 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „MAGNETNA KNJIGA – SPORT“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
AKTIVITI ZVUČNA PIRAMIDA ZA BEBE
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.399,00 RSD
SKU:
K210015
| Težina | 0,184 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502100159 |
MEKANA MAZILICA ZEC BUKET CITRUSA 17CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.889,00 RSD
SKU:
K972001
| Težina | 0,036 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 4894173100010 |
Dodirni, oseti i nauči – FELT FUN
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
799,00 RSD
SKU:
p1000055
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936008 |
| Brend | Pertini Books |
Pilsan daska za peglanje
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
p1013425
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461031885 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za devojčice |
| Uzrast | 3+ godina |
| Zemlja porekla | Turska |
Pilsan Umetaljka kocka sa ogledalom
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
999,00 RSD
SKU:
p1032783
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461032264 |
| Brend | Pilsan |
| Zemlja porekla | Turska |
Jungle sto sa kockama
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
4.390,00 RSD
SKU:
jb20014025
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | Jungle |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Pol | UNISEX |
| Veličina | BEZ VELIČINE |
| Boja | MULTICOLOR |
| Sezona | BASIC |
| Zemlja porekla | Kina |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.