„Možeš li mi pomoći da zalijem paradajz?“ Vaša deca će otkriti radosti baštovanstva od 3. godine uz ovaj ilustrovani magnetni set koji kombinuje voće i povrće iz bašte. Ova magnetna igra uključuje set magneta i 30 magneta. Fine motoričke veštine, koje su u srcu ranog učenja vašeg deteta, razvijaće se hvatanjem namagnetizovanih delova. Mašta neće biti nadmašena, jer svaki magnet, kada se jednom uroni u dekoraciju, poziva decu da kreiraju svoje priče. Zelene salate su dobro porasle, jabuke su spremne za berbu, a strašilo izgleda oduševljeno što ima posetioca u bašti sa povrćem! Mnoštvo zabavnih scenarija će oživeti u glavi vašeg mališana! Štaviše, strašilo se može postaviti vertikalno, omogućavajući vašem detetu da vam priča svoje priče! Štaviše, isti ovaj set se može sklopiti radi lakšeg transporta, tako da nema prepreka za maštu vašeg deteta. Ova magnetna tabla je deo kolekcije Magneti’stories, pravi poziv na maštu i sanjarenje. Ova magnetna igra je napravljena od kartona sa FSC™ sertifikatom i kontrolisanih materijala.
MAGNETNA KNJIGA PRIČE BAŠTA POVRĆA
Šifra proizvoda:
J05449
Kategorije: Edukativni i kreativni setovi, Igračke
1.500,00 RSD
24 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
24 na zalihama
10
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 0,42 kg |
|---|---|
| Brend | JANOD |
| EAN | 3700217354497 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „MAGNETNA KNJIGA PRIČE BAŠTA POVRĆA“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
CHUBBY MEDA PLAVI 25 CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.849,00 RSD
SKU:
K214015
| Težina | 0,136 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502140155 |
CHUBBY MEDA ROZE 17 CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.099,00 RSD
SKU:
K214017
| Težina | 0,092 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502140179 |
MEKANA MAZILICA ZEC BUKET CITRUSA 17CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.889,00 RSD
SKU:
K972001
| Težina | 0,036 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 4894173100010 |
Dan na farmi – knjiga sa prozorčićima
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
649,00 RSD
SKU:
p1000056
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936015 |
| Brend | Pertini Books |
Pilsan Traktor sa pedalama crveni
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
p1021826
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Pilsan |
Pilsan Set kucamo čekićem
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.379,00 RSD
SKU:
p1030930
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461032721 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za dečake i devojčice |
| Uzrast | 18m+ |
| Zemlja porekla | Turska |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.