Ultra praktična magnetna kutija koja se može poneti svuda!
Kreirajte nove kompozicije ili pratite modele sa 48 magneta.
Komplet na temu zanimanja za mališane sa preaktivnom maštom!
Hajde da izmislimo neke zanate! Koje će inventivne poslove deca smisliti? Sa ovom magnetnom knjigom posvećenom profesiji, deca uzrasta od 3 godine i više moći će da otkriju 16 pravih profesija, a takođe i da naprave mnogo svojih! Magneti’Books su magnetne kutije koje sadrže brojne magnete koji se mogu pričvrstiti na magnetnu površinu. Zabava će početi tako što deca rekonstruišu modele karata pronalazeći ispravne elemente i stavljajući ih na pravo mesto. Zatim mogu da daju slobodu svojoj mašti i kreiraju sopstvene zadatke mešanjem magneta! Praktično: kutija koja se lako zatvara sadrži 48 magneta, 16 kartica za igru i može se poneti bilo gde! Ova magnetna igračka za rano učenje je napravljena od FSC® kartona.
MAGNETNA KNJIGA – POSLOVI
Šifra proizvoda:
J02597
Kategorije: Edukativni i kreativni setovi, Igračke
2.249,00 RSD
38 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
38 na zalihama
17
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 0,80 kg |
|---|---|
| Brend | JANOD |
| EAN | 3700217325978 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „MAGNETNA KNJIGA – POSLOVI“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
AKTIVITI ZVUČNA PIRAMIDA ZA BEBE
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.399,00 RSD
SKU:
K210015
| Težina | 0,184 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502100159 |
Dodirni i oseti – boje i oblici
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
689,00 RSD
SKU:
p1000057
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936022 |
| Brend | Pertini Books |
Izlet u zoo vrtu
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
799,00 RSD
SKU:
p1000059
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936046 |
| Brend | Pertini Books |
Pilsan Traktor sa pedalama crveni
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
p1021826
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Pilsan |
Flow Amsterdam noćna lampa Luna, 20x8x11cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
5.880,00 RSD
SKU:
jb22006035
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Brend | Flow Amsterdam |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Veličina | BEZ VELIČINE |
| Sezona | BASIC |
| Boja | Bela |
| Zemlja porekla | Kina |
LORELLI MUZICKA VRTESKA – WILD ANIMALS
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.390,00 RSD
SKU:
mcg10310250000
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | LORELLI |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.