Učiti o vremenu kroz igranje uloga.
Otkrivanje analognog i digitalnog vremena.
Lako za nošenje i skladištenje.
Otkrijte Magneti’books: obrazovne i zabavne igre – za uzrast od 3 i više godina – koje se lako mogu rukovati i nositi svuda! Premisa je jednostavna: ponovo kreirajte dnevnu scenu naznačenu na kartici i povežite vreme sa njom. U koliko sati doručkujem? Kada je vreme za spavanje? I još mnogo toga. Zahvaljujući 75 magneta i 8 uključenih dvostranih kartica modela, 16 svakodnevnih scena može da se reprodukuje! Kada se knjiga otvori, deca mogu da postave magnete na magnetnu stranu gde će ostati na mestu: savršeno za duga putovanja automobilom ili čekanja. Magneti’knjige se mogu pohvaliti pametnim formatom koji im omogućava da se lako nose i čuvaju na polici za knjige poput knjige. Dostupni su različiti modeli, koju temu ćete dodati svojoj kolekciji? Ovaj proizvod je napravljen od FSC® sertifikovanog i drugog kontrolisanog materijala.
MAGNETNA KNJIGA – NAUCITI KAKO RECI KOLIKO JE SATI
Šifra proizvoda:
J02724
Kategorije: Edukativni i kreativni setovi, Igračke
2.249,00 RSD
2 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
2 na zalihama
10
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 0,78 kg |
|---|---|
| Brend | JANOD |
| EAN | 3700217327248 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „MAGNETNA KNJIGA – NAUCITI KAKO RECI KOLIKO JE SATI“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
AKTIVITI ZVUČNA PIRAMIDA ZA BEBE
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.399,00 RSD
SKU:
K210015
| Težina | 0,184 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502100159 |
CHUBBY MEDA PLAVI 17 CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.149,00 RSD
SKU:
K214014
| Težina | 0,085 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502140148 |
Dodirni i oseti – boje i oblici
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
689,00 RSD
SKU:
p1000057
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936022 |
| Brend | Pertini Books |
Pilsan Auto umetaljka
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
999,00 RSD
SKU:
p1016292
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461031878 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za dečake i devojčice |
| Uzrast | 0+ Godina |
| Zemlja porekla | Turska |
Pilsan daska za peglanje
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
p1013425
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461031885 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za devojčice |
| Uzrast | 3+ godina |
| Zemlja porekla | Turska |
Pilsan Moj prvi voz set
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.799,00 RSD
SKU:
p1030928
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461032288 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za dečake i devojčice |
| Uzrast | 0+ Godina |
| Zemlja porekla | Turska |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.