Putovanje u svemir zagarantovano!
Vozila za rekomponovanje ili izmišljanje.
Jednostavan za transport i skladištenje.
Da li ste već otkrili magnetnu knjigu? Ove prenosive, edukativne magnetne knjige vole i mladi i stari! Pa, kako oni rade? Ova magnetna kutija uključuje mnoštvo različitih magnetnih predmeta koje deca mogu sastaviti, prema šablonima ili na bilo koji način koji žele! Ova kartonska igra će omogućiti mališanima od 3 i više godina da otkriju misterije našeg univerzuma i planeta sa 52 magneta i 18 karata. Unutra, možete koristiti magnetnu ploču da napravite sliku svemirskog vozila prikazanog na svakoj kartici pomoću magneta koji su priloženi. Svi magnetni delovi su potpuno zamenljivi, tako da deca mogu da se zabavljaju satima smišljajući sve vrste ludih slika! Pomaže deci da razviju maštu i fine motoričke sposobnosti. Ovaj proizvod je napravljen od FSC® sertifikovanog i drugog kontrolisanog materijala.
MAGNETNA KNJIGA – KOSMOS
Šifra proizvoda:
J02589
Kategorije: Edukativni i kreativni setovi, Igračke
2.249,00 RSD
8 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
8 na zalihama
18
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 0,64 kg |
|---|---|
| Brend | JANOD |
| EAN | 3700217325893 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „MAGNETNA KNJIGA – KOSMOS“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
CHUBBY MEDA ROZE 25 CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.849,00 RSD
SKU:
K214018
| Težina | 0,15 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502140186 |
Izlet u zoo vrtu
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
799,00 RSD
SKU:
p1000059
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936046 |
| Brend | Pertini Books |
Uvod u kodiranje
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
599,00 RSD
SKU:
p1000064
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936084 |
| Brend | Pertini Books |
Pilsan daska za peglanje
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
p1013425
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461031885 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za devojčice |
| Uzrast | 3+ godina |
| Zemlja porekla | Turska |
Pilsan Traktor sa pedalama crveni
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
p1021826
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Pilsan |
Jungle sto sa kockama
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
4.390,00 RSD
SKU:
jb20014025
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | Jungle |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Pol | UNISEX |
| Veličina | BEZ VELIČINE |
| Boja | MULTICOLOR |
| Sezona | BASIC |
| Zemlja porekla | Kina |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.