Izlet u vreme dinosaurusa zagarantovan!
Dinosaurusi koje treba sastaviti ili izmisliti.
Lako za nošenje i skladištenje.
Da li ste već otkrili magnetnu knjigu? Ove prenosive, edukativne magnetne knjige vole i mladi i stari! Pa, kako oni rade? Ova magnetna kutija uključuje mnoštvo različitih magnetnih predmeta koje deca mogu sastaviti, prema šablonima ili na bilo koji način koji žele! Ova kartonska igra će prevesti decu od 3 i više godina u carstvo dinosaurusa sa 40 magnetnih delova i 10 kartica, od kojih svaka prikazuje latinsko ime dinosaurusa. Kada se knjiga otvori, cilj je sastaviti sliku dinosaurusa prikazanog na kartici pomoću priloženih magneta. Svi magnetni delovi su potpuno zamenljivi, tako da deca mogu satima da se zabavljaju smišljajući zveri još veće i strašnije od pravih dinosaurusa! Pomaže deci da razviju maštu i fine motoričke sposobnosti. Ovaj proizvod je napravljen od FSC® sertifikovanog i drugog kontrolisanog materijala.
MAGNETNA KNJIGA – DINOSAURUSI
Šifra proizvoda:
J02590
Kategorije: Edukativni i kreativni setovi, Igračke
2.249,00 RSD
12 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
12 na zalihama
16
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 0,65 kg |
|---|---|
| Brend | JANOD |
| EAN | 3700217325909 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „MAGNETNA KNJIGA – DINOSAURUSI“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
AKTIVITI ZVUČNA PIRAMIDA ZA BEBE
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.399,00 RSD
SKU:
K210015
| Težina | 0,184 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502100159 |
CHUBBY MEDA PLAVI 25 CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.849,00 RSD
SKU:
K214015
| Težina | 0,136 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502140155 |
CHUBBY MEDA ROZE 25 CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.849,00 RSD
SKU:
K214018
| Težina | 0,15 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502140186 |
Dan na farmi – knjiga sa prozorčićima
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
649,00 RSD
SKU:
p1000056
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936015 |
| Brend | Pertini Books |
Pilsan daska za peglanje
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
p1013425
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461031885 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za devojčice |
| Uzrast | 3+ godina |
| Zemlja porekla | Turska |
Pilsan Konstruktor Veliki blokovi i točkovi
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
9.249,00 RSD
SKU:
p1008634
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
|---|---|
| Besplatna dostava | Besplatna dostava |
| EAN | 8693461032516 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za dečake i devojčice |
| Uzrast | 3+ godina |
| Zemlja porekla | Turska |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.