Zabavna lica za stvaranje.
Sati zabave pred nama!
Lako za nošenje i skladištenje.
Otkrijte Magneti’books: obrazovne i zabavne igre – pogodne za decu od 3 godine i više – koje se lako mogu rukovati i nositi svuda! Premisa je jednostavna: deca mogu da kreiraju smešna lica ili likove prema modelima koji su dali ili dajući slobodu svojoj mašti. Šešir, naočare, itd… sa 70 magneta i 12 karata modela, sve kombinacije su dobrodošle! Kada se knjiga otvori, deca mogu da postave magnete na magnetnu stranu gde će ostati na mestu: savršeno za duga putovanja automobilom ili čekanja. Magneti’knjige se mogu pohvaliti pametnim formatom koji im omogućava da se lako nose i čuvaju na polici za knjige poput knjige. Dostupni su različiti modeli, koju temu ćete dodati svojoj kolekciji? Ovaj proizvod je napravljen od FSC® sertifikovanog i drugog kontrolisanog materijala.
MAGNETNA KNJIGA – DECACI SA LUDIM FACAMA
Šifra proizvoda:
J02716
Kategorije: Edukativni i kreativni setovi, Igračke
2.249,00 RSD
8 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
8 na zalihama
19
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 0,73 kg |
|---|---|
| Brend | JANOD |
| EAN | 3700217327163 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „MAGNETNA KNJIGA – DECACI SA LUDIM FACAMA“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
CHUBBY MEDA PLAVI 17 CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.149,00 RSD
SKU:
K214014
| Težina | 0,085 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502140148 |
CHUBBY MEDA ROZE 17 CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.099,00 RSD
SKU:
K214017
| Težina | 0,092 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502140179 |
Pilsan daska za peglanje
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
p1013425
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461031885 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za devojčice |
| Uzrast | 3+ godina |
| Zemlja porekla | Turska |
Pilsan Konstruktor Veliki blokovi i točkovi
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
9.249,00 RSD
SKU:
p1008634
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
|---|---|
| Besplatna dostava | Besplatna dostava |
| EAN | 8693461032516 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za dečake i devojčice |
| Uzrast | 3+ godina |
| Zemlja porekla | Turska |
Pilsan Konstruktor moj grad
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.599,00 RSD
SKU:
p1008633
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461031014 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za dečake i devojčice |
| Uzrast | 3+ godina |
| Zemlja porekla | Turska |
Slagalica od 9 kocki, Kengur i banda
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
499,00 RSD
SKU:
01-651000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223016510 |
| Brend | Denis |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.