Zabavan format za učenje i prepoznavanje 4 godišnja doba
Lako za nošenje i skladištenje.
Otkrijte 4 godišnja doba uz ovu Magneti’knjigu! Magneti’books su pametne obrazovne igre – pogodne za decu od 3 godine i više – koje se lako nose i čuvaju! Ovo izdanje za 4 sezone će omogućiti deci da stvaraju i izmišljaju prelepe scene tokom godišnjih doba. Oni će moći da otkriju tipične karakteristike svakog godišnjeg doba, zahvaljujući 4 modela kartice koje se mogu ponovo kreirati na magnetnoj sceni knjige, uz pomoć 115 magneta koji su uključeni. Oni takođe mogu izmisliti svoje priče i stvoriti scenu podstaknutu maštom. Ova Magneti’knjiga u obliku knjige može se lako odložiti na policu za knjige ili poneti na odmor kako bi deca bila zaokupljena, zahvaljujući svojim neograničenim mogućnostima! Ovaj proizvod je napravljen od FSC® sertifikovanog i drugog kontrolisanog materijala.
MAGNETNA KNJIGA – 4 GODISNJA DOBA
Šifra proizvoda:
J02721
Kategorije: Edukativni i kreativni setovi, Igračke
2.249,00 RSD
68 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
68 na zalihama
13
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 0,69 kg |
|---|---|
| Brend | JANOD |
| EAN | 3700217327217 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „MAGNETNA KNJIGA – 4 GODISNJA DOBA“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
AKTIVITI ZVUČNA PIRAMIDA ZA BEBE
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.399,00 RSD
SKU:
K210015
| Težina | 0,184 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502100159 |
CHUBBY MEDA PLAVI 17 CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.149,00 RSD
SKU:
K214014
| Težina | 0,085 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502140148 |
Dodirni, oseti i nauči – FELT FUN
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
799,00 RSD
SKU:
p1000055
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936008 |
| Brend | Pertini Books |
Izlet u zoo vrtu
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
799,00 RSD
SKU:
p1000059
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936046 |
| Brend | Pertini Books |
Pilsan Traktor sa pedalama crveni
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
p1021826
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Pilsan |
Flow Amsterdam noćna lampa Luna, 20x8x11cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
5.880,00 RSD
SKU:
jb22006035
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Brend | Flow Amsterdam |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Veličina | BEZ VELIČINE |
| Sezona | BASIC |
| Boja | Bela |
| Zemlja porekla | Kina |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.