Zašto si tužan/tužna? Zašto se smeješ? Hajde da razgovaramo o emocijama sa našom decom! Ova edukativna magnetna igra će omogućiti vašem detetu da otkrije emocije zahvaljujući ilustrovanim karticama koje predstavljaju različite situacije u svakodnevnom životu. Prati je vodič o emocijama koji su napisali psihomotričari, omogućavajući roditeljima da pronađu prave reči i objašnjenja za emocije svoje dece. Magnetna drvena tabla sadrži različita lica i smajlije koji odgovaraju emocijama. Na poleđini svake kartice, lice sa „odgovorom“ prikazuje magnete koje treba koristiti za reprodukciju svake emocije. Otkrijte 10 emocija u ovoj igri za decu od 2 godine: radost, strah, tuga, ljutnja, stidljivost/stidljivost, ljubav, gađenje, smeh, ljubomora i iznenađenje. Postoje dva nivoa igre: jednostavno reprodukujte izraz na poleđini kartice ili pokušajte da pogodite koja emocija odgovara svakoj situaciji za stariju decu. Na dnu kutije, ogledalo omogućava detetu da vežba reprodukciju i identifikaciju različitih emocija! Ova magnetna igra sadrži: 1 drvenu tablu, 27 velikih magneta (10 lica, 10 smajlija, 7 odeće) i 20 kartica sa situacijama. Ovaj proizvod je napravljen od FSC®-sertifikovanog i drugog kontrolisanog materijala.
MAGNETNA IGRA – EMOCIJE
Šifra proizvoda:
J08038
Kategorije: Edukativni i kreativni setovi, Igračke
3.500,00 RSD
24 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
24 na zalihama
17
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 1,35 kg |
|---|---|
| Brend | JANOD |
| EAN | 3700217380380 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „MAGNETNA IGRA – EMOCIJE“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
AKTIVITI ZVUČNA PIRAMIDA ZA BEBE
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.399,00 RSD
SKU:
K210015
| Težina | 0,184 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502100159 |
Dodirni, oseti i nauči – FELT FUN
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
799,00 RSD
SKU:
p1000055
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936008 |
| Brend | Pertini Books |
Dan na farmi – knjiga sa prozorčićima
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
649,00 RSD
SKU:
p1000056
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936015 |
| Brend | Pertini Books |
Pilsan Traktor sa pedalama crveni
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
p1021826
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Pilsan |
Pilsan Set kucamo čekićem
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.379,00 RSD
SKU:
p1030930
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461032721 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za dečake i devojčice |
| Uzrast | 18m+ |
| Zemlja porekla | Turska |
Jungle sto sa kockama
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
4.390,00 RSD
SKU:
jb20014025
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | Jungle |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Pol | UNISEX |
| Veličina | BEZ VELIČINE |
| Boja | MULTICOLOR |
| Sezona | BASIC |
| Zemlja porekla | Kina |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.