Učiti geografiju od 7. godine.
40 ilustrovanih magneta.
Hajdemo po Evropi u 40 magneta! Ova magnetna mapa Evrope omogućava deci od 7 godina da razumeju svet oko sebe u većoj meri. Za stariju decu, mogu da uče i poprave svoje lekcije geografije dok se zabavljaju! Ova mapa reprodukuje evropski kontinent, različite zemlje, mora i okeane. Svaki magnet predstavlja državu ili region sveta sa svojim imenom, prestonicom i ilustracijom koja objašnjava njene posebnosti. Deca će se zabaviti stavljajući svaku zemlju na svoje mesto. Četiri različite boje magneta pomažu im da lociraju centralnu, južnu, severnu i istočnu Evropu. Ova mapa je zabavan i edukativan način da otkrijete mali deo sveta i da vizuelizujete njihova buduća putovanja po Evropi! Pored toga, lako je okačiti na zid iznad radnog stola, na primer!
MAGNETNA EVROPSKA KARTA
Šifra proizvoda:
J05476
Kategorije: Edukativni i kreativni setovi, Igračke
3.300,00 RSD
6 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
6 na zalihama
14
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 1,46 kg |
|---|---|
| Brend | JANOD |
| EAN | 3700217354763 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „MAGNETNA EVROPSKA KARTA“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
AKTIVITI ZVUČNA PIRAMIDA ZA BEBE
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.399,00 RSD
SKU:
K210015
| Težina | 0,184 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502100159 |
Uvod u kodiranje
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
599,00 RSD
SKU:
p1000064
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936084 |
| Brend | Pertini Books |
Pilsan Konstruktor Veliki blokovi i točkovi
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
9.249,00 RSD
SKU:
p1008634
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
|---|---|
| Besplatna dostava | Besplatna dostava |
| EAN | 8693461032516 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za dečake i devojčice |
| Uzrast | 3+ godina |
| Zemlja porekla | Turska |
Pilsan Traktor sa pedalama crveni
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
p1021826
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Pilsan |
Pilsan Moj prvi voz set
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.799,00 RSD
SKU:
p1030928
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461032288 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za dečake i devojčice |
| Uzrast | 0+ Godina |
| Zemlja porekla | Turska |
LORELLI MUZICKA VRTESKA – WILD ANIMALS
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.390,00 RSD
SKU:
mcg10310250000
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | LORELLI |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.