Kolekcionarske lutke iz snova !_x000D_
_x000D_
Pastelne nijanse, pažljivo krojeni outfit i nežni detalji – svaka lutka je umetničko delo. Odaberi zimski look sa šalom i torbicom ili letnji šarm. Duga, bujna kosa čeka tvoje uređivanje, a elegantni dodaci poput kapice ili trake za kosu dodaju poseban štih. Profinjene i puna ljupkosti, idealne su za prave ljubitelje._x000D_
_x000D_
PODACI O PROIZVODU:_x000D_
Vrsta: lutke za devojčice za igru i kolekciju. _x000D_
U setu: 1x lutka, dodaci: odevni predmeti._x000D_
Veličina lutke: 30 x 23 cm (vxš)._x000D_
Materijal: kvalitetna plastika vinil. _x000D_
Sa funkcijom – radi na baterije. _x000D_
Preporučeni uzrast: 3+. _x000D_
_x000D_
Na izbor više modela (zimski, ljetni). Jedinična cijena._x000D_
Pakiranje: 32×12,5x27cm. _x000D_
Lutka 38 cm na bat.
Šifra proizvoda:
54-550000
Kategorije: Barbie i lutke, Igračke
1.899,00 RSD
Nema na zalihama
Troškovi dostave: 530,00 RSD
Nema na zalihama
20
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223545508 |
| Brend | Denis |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Lutka 38 cm na bat.“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Moja velika knjiga o sportu i igrama
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.199,00 RSD
SKU:
p1000061
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936060 |
| Brend | Pertini Books |
Pilsan daska za peglanje
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
p1013425
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461031885 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za devojčice |
| Uzrast | 3+ godina |
| Zemlja porekla | Turska |
Pilsan Traktor sa pedalama crveni
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
p1021826
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Pilsan |
Pilsan Moj prvi voz set
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.799,00 RSD
SKU:
p1030928
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461032288 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za dečake i devojčice |
| Uzrast | 0+ Godina |
| Zemlja porekla | Turska |
Slagalica od 9 kocki, Kengur i banda
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
499,00 RSD
SKU:
01-651000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223016510 |
| Brend | Denis |
LORELLI MUZICKA VRTESKA – WILD ANIMALS
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.390,00 RSD
SKU:
mcg10310250000
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | LORELLI |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.