Drvena igračka za prve korake i šetnju najmlađih.
– odličan poklon za bebu
– prelep detalj u dečijoj sobi
– dimenzije – 15 x 5,4 x 17 cm
– domaći LULË brend
– za decu uzrasta od 12+ meseci
Sirovinski sastav: drvo, boje, lepak, kanap, metal
Drvene igračke
Igračke za dvorište
Oprema za bebe
Podloge za igru I tepisi
Eko deterdzenti
Oprema za mame
Police i organizacija doma
Outdoor oprema
899,00 RSD
Drvena igračka za prve korake i šetnju najmlađih.
– odličan poklon za bebu
– prelep detalj u dečijoj sobi
– dimenzije – 15 x 5,4 x 17 cm
– domaći LULË brend
– za decu uzrasta od 12+ meseci
Sirovinski sastav: drvo, boje, lepak, kanap, metal
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| EAN | 8606009258972 |
| Vrsta pakovanja | kolor kutija |
| Dimenzije pakovanja | 15.2 x 6 x 19.2 cm |
| Dimenzije proizvoda | 15 x 5.4 x 17 cm |
| Uzrast | 24m+ |
| Brend | Lule |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
Na stanju
| Težina | 0,8 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793939 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
Na stanju
| Težina | 5,5 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793397 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
Na stanju
| Težina | 4,3 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 799588240716 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
Nema na stanju
| Težina | 13,6 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| Akcija | Mega popust |
| EAN | 5903089069966 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 96 x 37 x 18,5 cm; Dimenzije kućice: 90 x 71 x 32,5 |
Na stanju
| Težina | 12 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5905817000029 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 66x35x16 cm, |
Na stanju
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 6942397311823 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 28x16x18 cm, |
Prijavi se na naš newsletter i preuzmi specijalan kupon za popust, saznaj prvi za akcije, nove artikle i najtraženije proizvode za sezonu.
Drvene igračke
Igračke za dvorište
Oprema za bebe
Podloge za igru I tepisi
Eko deterdzenti
Oprema za mame
Police i organizacija doma
Outdoor oprema
Još nemate nalog?
Napravi nalog