Predstavljamo odličan gol za fudbalsku igru! Gol više nije statičan, već se pomera! Set za super zabavu, jer pucanje na gol nije više dosadno i predvidivo, već postaje pravi izazov. Vaše dete će se jako zabaviti igrajući s pokretnim metom._x000D_
_x000D_
PODACI O PROIZVODU:_x000D_
Vrsta: dečji set za rekreaciju i sport. _x000D_
U setu: pokretni gol, lopta, pumpa za loptu, mreža, sistem za pomeranje gola. _x000D_
Dimenzije sastavljenog gola: 41.5 x 67 x 30 cm. _x000D_
Delovi gola: 2x cev 25.2 cm, 2x cev 32 cm, 2x cev 55 cm, 6x kutnih elemenata, 4x sidrena elementa. _x000D_
Materijal: kvalitetna plastika. _x000D_
Potrebne baterije: 4x AA (nisu uključene). _x000D_
Karakteristike: pomeranje gola može se regulisati na dve brzine, brže (2.5 m) ili sporije (1.5 m). _x000D_
• Vrata se mogu koristiti i na klasičan način, samo isključite funkciju dugmetom na OFF. Zvučni efekti. Prijenosan, lagan, lak za sastavljanje. • Super za samostalnu i timsku igru. _x000D_
• Za igru na otvorenom/zatvorenom._x000D_
Uzrast: 3+._x000D_
_x000D_
Pakovanje: 18x6x61cm.Težina: 767g.
Ludi gol set 2u1
Šifra proizvoda:
04-242000
Kategorije: Igračke, Sportske igračke
1.699,00 RSD
56 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
56 na zalihama
13
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223042427 |
| Brend | Denis |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Ludi gol set 2u1“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
CHUBBY MEDA PLAVI 25 CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.849,00 RSD
SKU:
K214015
| Težina | 0,136 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502140155 |
Dodirni, oseti i nauči – FELT FUN
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
799,00 RSD
SKU:
p1000055
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936008 |
| Brend | Pertini Books |
Uvod u kodiranje
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
599,00 RSD
SKU:
p1000064
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936084 |
| Brend | Pertini Books |
Pilsan Konstruktor Veliki blokovi i točkovi
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
9.249,00 RSD
SKU:
p1008634
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
|---|---|
| Besplatna dostava | Besplatna dostava |
| EAN | 8693461032516 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za dečake i devojčice |
| Uzrast | 3+ godina |
| Zemlja porekla | Turska |
Slagalica od 9 kocki, Kengur i banda
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
499,00 RSD
SKU:
01-651000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223016510 |
| Brend | Denis |
Jungle sto sa kockama
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
4.390,00 RSD
SKU:
jb20014025
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | Jungle |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Pol | UNISEX |
| Veličina | BEZ VELIČINE |
| Boja | MULTICOLOR |
| Sezona | BASIC |
| Zemlja porekla | Kina |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.