LORELLI TORBA ZA MAME VIOLA BLACK
Šifra proizvoda:
10040280003
Kategorije: Oprema za mame, Torbe za mame
5.092,00 RSD
16 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
16 na zalihama
20
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 1,5 kg |
|---|---|
| EAN | 3800166103532 |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| Brend | LORELLI |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „LORELLI TORBA ZA MAME VIOLA BLACK“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
CANPOL BABIES GRUDNJAK ZA DOJILJE BELI CLASSIC 75D 26/763
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.634,00 RSD
SKU:
26/763
| Težina | 0,6 kg |
|---|---|
| EAN | 05903407267593 |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| Brend | CANPOL |
BBO TORBA ZA MAME (BT023) SPORT MAMA BAG – GREY
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
4.190,00 RSD
SKU:
BT023GREY
| Težina | 1,5 kg |
|---|---|
| EAN | 8606109429456 |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| Brend | BBO |
Torba za mame i kolica Jossie Bež
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.990,00 RSD
SKU:
CAN5557
| Težina | 0,8 kg |
|---|---|
| Brend | Jossie |
| EAN | 3800146265557 |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Proizvođač | MONI Trade ltd., Sofia, Bugarska |
Torba za mame i kolica Jossie Crna
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.990,00 RSD
SKU:
CAN5540
| Težina | 0,8 kg |
|---|---|
| Brend | Jossie |
| EAN | 3800146265540 |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Proizvođač | MONI Trade ltd., Sofia, Bugarska |
Ručna pumpica za izmlazanje Cara Siva
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.100,00 RSD
SKU:
CAN9777
| Težina | 0,8 kg |
|---|---|
| Brend | Cangaroo |
| EAN | 3800146269777 |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Proizvođač | MONI Trade ltd., Sofia, Bugarska |
Električna pumpica za izmlazanje Gentle Touch
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
5.899,00 RSD
SKU:
CAN1405
| Težina | 0,8 kg |
|---|---|
| Brend | Cangaroo |
| EAN | 3800146261405 |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Proizvođač | MONI Trade ltd., Sofia, Bugarska |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.