Lopta za skakanje pruža optimalan razvoj mišićnog sistema, poboljšava koordinaciju i unapređuje motoričke veštine vašeg deteta, a uz to pruža savršenu zabavu. Na vrhu lopte nalazi se čvrsta drška koja garantuje siguran hvat deteta, a time i stabilnost pri sedenju i skakanju. Lopta se jednostavno prazni i skladišti. Ova lopta je idealna za korišćenje na otvorenom i u zatvorenom prostoru._x000D_
igračka za skakanje za devojcice. Set sadrži: 1 loptu za skakanje na naduvavanje. Prečnik lopte: 55 cm. Preporučeni uzrast: 3+.
Lopta za skakanje roze, na naduvavanje prečnik 55 cm
Šifra proizvoda:
04-040000
Kategorije: Igračke za dvorište, Zabava
699,00 RSD
18 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
18 na zalihama
14
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223040409 |
| Brend | Denis |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Lopta za skakanje roze, na naduvavanje prečnik 55 cm“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
LJULJASKA SA METALNOM KONSTRUKCIJOM NS803
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
9.990,00 RSD
SKU:
11/803
Kucica za decu 025791
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.550,00 RSD
SKU:
25791
| Težina | 10 kg |
|---|---|
| Brend | Dolu |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
Kucica za decu 033109
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
12.890,00 RSD
SKU:
33109
| Brend | Dolu |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Besplatna dostava | Besplatna dostava |
Tobogan 026316
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.950,00 RSD
SKU:
26316
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | Dolu |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.