Ljuljaške su deci omiljeni rekviziti za igru jer im pružaju zabavnu igru i aktivno provođenje slobodnog vremena na otvorenom. Ova ljuljaška je opremljena sa 3 uređaja: 2 standardne ljuljaške jednosede i ljuljaška sa dva sedišta, tako da se do četvoro dece može istovremeno igrati i uživati na svežem vazduhu. Zahvaljujući čvrstom čeličnom okviru i plastičnim sedištima, ovaj set je izuzetno izdržljiv i otporan na vremenske uslove. Takođe je lako sastaviti. Sve ljuljaške su bezbedno pričvršćene za čvrste nosače A-okvira pomoću šrafova, kuka i užadi. Karakteristike: 3u1 baštenska ljuljaška za do četvoro dece. Dimenzije: 360 x 160 x 176 cm. Materijal: metalna konstrukcija sa A-ramovima, plastična sedišta, PVC užad. Namenjeno deci uzrasta od 3 do 10 godina, težine do 45 kg. Maksimalna dozvoljena ukupna težina = 180 kg. Transportne dimenzije: 125 x 29 x 16 cm. Transportna težina: 40,2 kg.
Ljuljaška sa klackalicom 3u1
Šifra proizvoda:
15-607000
Kategorije: Igračke za dvorište, Ljuljaške
17.100,00 RSD
Nema na zalihama
Troškovi dostave: 1.200,00 RSD
Nema na zalihama
14
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 30 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 3850223156070 |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Ljuljaška sa klackalicom 3u1“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
LJULJASKA SA METALNOM KONSTRUKCIJOM NS803
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
9.990,00 RSD
SKU:
11/803
Kucica za decu 025784
Ocenjeno sa 5.00 od 5
Nema na stanju
12.890,00 RSD
SKU:
25784
| Brend | Dolu |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Besplatna dostava | Besplatna dostava |
Kuća za decu 502788
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
10.490,00 RSD
SKU:
502788
| Težina | 15 kg |
|---|---|
| Brend | Dohany |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
Tobogan 026026
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
26026
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | Dolu |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.