Bez obzira da li želite podsticati motoričke veštine, jačati mišiće ili jednostavno pružiti deci prostor za kreativnu igru, ova lopta zadovoljava sve ove potrebe. Sa maksimalnom nosivošću od 120kg, GYMNIC lopta nije samo atraktivna za najmlađe članove porodice, već je i odličan rekvizit za vežbanje i za odrasle. Njena izdržljivost je ključna karakteristika koja je čini pouzdanim partnerom u svakodnevnim aktivnostima. Preporučeni uzrast: 3+
Ledraplastic Lopta Gymnic plava
Šifra proizvoda:
p1018329
Kategorije: Igračke, Sportske igračke
Uz GYMNIC loptu, vaša deca će otkriti potpuno nov način zabave, vežbanja i igre. GYMNIC lopta nije običan sportski rekvizit, ona je izrađena sa posebnim akcentom na kvalitet i izdržljivost kako bi omogućila što kvalitetniju igru i vežbanje.
3.899,00 RSD Originalna cena je bila: 3.899,00 RSD.3.599,00 RSDTrenutna cena je: 3.599,00 RSD.
Troškovi dostave: 530,00 RSD
14
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| EAN | 8001698095295 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Brend | Ledraplastic |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Ledraplastic Lopta Gymnic plava“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
AKTIVITI ZVUČNA PIRAMIDA ZA BEBE
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.399,00 RSD
SKU:
K210015
| Težina | 0,184 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502100159 |
CHUBBY MEDA PLAVI 25 CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.849,00 RSD
SKU:
K214015
| Težina | 0,136 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502140155 |
MEKANA MAZILICA ZEC BUKET CITRUSA 17CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.889,00 RSD
SKU:
K972001
| Težina | 0,036 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 4894173100010 |
Moja velika knjiga o sportu i igrama
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.199,00 RSD
SKU:
p1000061
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936060 |
| Brend | Pertini Books |
Pilsan Konstruktor moj grad
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.599,00 RSD
SKU:
p1008633
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461031014 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za dečake i devojčice |
| Uzrast | 3+ godina |
| Zemlja porekla | Turska |
Jungle sto sa kockama
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
4.390,00 RSD
SKU:
jb20014025
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | Jungle |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Pol | UNISEX |
| Veličina | BEZ VELIČINE |
| Boja | MULTICOLOR |
| Sezona | BASIC |
| Zemlja porekla | Kina |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.