Korektivno/preventivno gimnastičko sredstvo za vežbe balansa, korekcije stopala, igre potočića, taktilne i mnoge druge vežbe. Od troslojne gume. Sa rupom na vrhu koja omogućava kombinaciju sa gimnastičkim štapovima; radi veće stabilnosti ili postizanje veće težine težine (ukoliko je to bitno za vežbu). Uz artikal se dobija uputstvo sa predlogom vežbi. Dimenzije: r16cm, h8cm.
Ledraplastic Ježasta multiaktiv polulopta
Šifra proizvoda:
p1010633
Kategorije: Igračke, Sportske igračke
Korektivno/preventivno gimnastičko sredstvo za vežbe balansa, korekcije stopala, igre potočića, taktilne i mnoge druge vežbe. Od troslojne gume. Sa rupom na vrhu koja omogućava kombinaciju sa gimnastičkim štapovima; radi veće stabilnosti ili postizanje veće težine težine (ukoliko je to bitno za vežbu). Uz artikal se dobija uputstvo sa predlogom vežbi. Dimenzije: r16cm, h8cm.
1.829,00 RSD
Troškovi dostave: 430,00 RSD
13
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 8001698080895 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Zemlja porekla | Italija |
| Brend | Ledraplastic |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Ledraplastic Ježasta multiaktiv polulopta“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
CHUBBY MEDA ROZE 25 CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.849,00 RSD
SKU:
K214018
| Težina | 0,15 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502140186 |
Dan na farmi – knjiga sa prozorčićima
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
649,00 RSD
SKU:
p1000056
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936015 |
| Brend | Pertini Books |
Dodirni i oseti – boje i oblici
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
689,00 RSD
SKU:
p1000057
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936022 |
| Brend | Pertini Books |
Moja velika knjiga o sportu i igrama
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.199,00 RSD
SKU:
p1000061
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936060 |
| Brend | Pertini Books |
Pilsan Konstruktor Veliki blokovi i točkovi
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
9.249,00 RSD
SKU:
p1008634
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
|---|---|
| Besplatna dostava | Besplatna dostava |
| EAN | 8693461032516 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za dečake i devojčice |
| Uzrast | 3+ godina |
| Zemlja porekla | Turska |
Pilsan Konstruktor moj grad
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.599,00 RSD
SKU:
p1008633
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461031014 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za dečake i devojčice |
| Uzrast | 3+ godina |
| Zemlja porekla | Turska |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.