***Božić je povezan sa mirisom cimeta, pomorandže i vanile i prelepim božićnim ukrasima. Ukrasite svoj praznični sto ovom prelepom LED dekoracijom od drveta sa motivom zvezde padalice, koja će doprineti toploj prazničnoj atmosferi u vašem domu. LED padalica 30 k 18 cm, božićna dekoracija. 8 lampica. Dimenzije: 31,5 k 6,5 k 19,5 cm. Sa toplom žutom svetlošću. Materijal: drvo. Za rad su potrebne 2 k AAA baterije – nisu uključene. Samo za internu upotrebu!
***LED padalica 30*18 cm
Šifra proizvoda:
40-803000
Kategorije: Dekoracija, Nova godina
499,00 RSD
39 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
39 na zalihama
20
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223408032 |
| Brend | Denis |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „***LED padalica 30*18 cm“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
***Božićni patuljak 80 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.899,00 RSD
SKU:
40-740000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223407400 |
| Brend | Denis |
Novogodišnji-Božićni pliš 72 cm, 2 vrste
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.399,00 RSD
SKU:
40-747000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223407479 |
| Brend | Denis |
***Keramički svećnjak 10,5k6,5k11,5 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
399,00 RSD
SKU:
40-850000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223408506 |
| Brend | Denis |
***Adventski svećnjak 40 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.099,00 RSD
SKU:
41-114000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223411148 |
| Brend | Denis |
Božićni venac za vrata 30 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
699,00 RSD
SKU:
41-119000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223411193 |
| Brend | Denis |
***Božićni venac za vrata 40 cm zeleno-crveni
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
1.399,00 RSD
SKU:
41-121000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223411216 |
| Brend | Denis |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.