LED stono svetlo. 8 funkcija. Radi na USB konekciju. Dimenzije postolja 9x3cm. _x000D_
Visina 45 cm._x000D_
Božić je vreme šarenih svetala i posebne rasvete, a unutrašnje i spoljašnje osvetljenje je fantastična tradicija sa kojom možemo da se radujemo tim mračnim zimskim danima. Svetla su veoma dekorativna i savršeno će stvoriti božićnu atmosferu u vašem domu.
LED mini stono svetlo
Šifra proizvoda:
52-504000
Kategorije: Dekoracija, Nova godina
799,00 RSD
70 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
70 na zalihama
12
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223525043 |
| Brend | Denis |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „LED mini stono svetlo“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Muzički Deda Mraz, 30 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.099,00 RSD
SKU:
40-750000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223407509 |
| Brend | Denis |
Muzički sneško 30 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.399,00 RSD
SKU:
40-752000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223407523 |
| Brend | Denis |
Adventski venac sa LED svećama
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
1.099,00 RSD
SKU:
41-098000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223410981 |
| Brend | Denis |
***Adventski venac 30 cm prirodan
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.099,00 RSD
SKU:
41-108000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223411087 |
| Brend | Denis |
***Adventski svećnjak 40 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.099,00 RSD
SKU:
41-114000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223411148 |
| Brend | Denis |
***Božićni venac za vrata 40 cm zeleno-crveni
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
1.399,00 RSD
SKU:
41-121000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223411216 |
| Brend | Denis |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.