***Za ove tmurne zimske dane svaki izvor svetlosti je dobrodošao, a ova LED jelka svojom svetlošću doprineće božićnom raspoloženju, a dekorativnim izgledom prazničnog izgleda Vaše praznične trpeze. Karakteristike: LED mini jelka Jelka – svetleća dekoracija. Bela boja. Veličine: 27 cm. Radi na baterije: 1.5V k AAA baterije – nisu uključene. Veoma dekorativan božićni ukras.
***LED jelka bela 27 cm
Šifra proizvoda:
41-167000
Kategorije: Jelke, Nova godina
499,00 RSD
13 na zalihama
Troškovi dostave: 530,00 RSD
13 na zalihama
12
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223411674 |
| Brend | Denis |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „***LED jelka bela 27 cm“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Snežni čovek 72 cm, 2 vrste
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.399,00 RSD
SKU:
40-746000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223407462 |
| Brend | Denis |
Deda Mraz 90 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
5.899,00 RSD
SKU:
40-748000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223407486 |
| Brend | Denis |
Muzički sneško 30 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.399,00 RSD
SKU:
40-752000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223407523 |
| Brend | Denis |
***Adventski štand sa svećama 35 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.099,00 RSD
SKU:
41-102000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223411025 |
| Brend | Denis |
Božićni venac za vrata 30 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
699,00 RSD
SKU:
41-119000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223411193 |
| Brend | Denis |
***Adventski venac 35 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
899,00 RSD
SKU:
41-152000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223411520 |
| Brend | Denis |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.