LED-Božićna dekoracija Seoska kućica. Boja LED svetla: topla bela. Materijal izrade: izdržljivi polyresin. Koristi baterije 3 x AAA 1,5V (nisu uključene). Dimenzije proizvoda: pribl. 15 x 10 x 10.5 cm (u zavisnosti od modela). Dimenzije kutije: 15.7 x 11.5 x 12.8 cm (vxdxš). Sorta: 2 modela po izboru. Jedinična cena. Samo za unutrašnju upotrebu! Molimo vas da nam prilikom narudžbine navedete željeni model.
LED-božićna dekoracija Seoska kuća
Šifra proizvoda:
41-841000
Kategorije: Dekoracija, Nova godina
799,00 RSD
Nema na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
Nema na zalihama
12
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223418413 |
| Brend | Denis |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „LED-božićna dekoracija Seoska kuća“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Novogodišnji-Božićni pliš 72 cm, 2 vrste
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.399,00 RSD
SKU:
40-747000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223407479 |
| Brend | Denis |
Muzički sneško 30 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.399,00 RSD
SKU:
40-752000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223407523 |
| Brend | Denis |
***Keramička tegla 12k14k14 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
399,00 RSD
SKU:
40-929000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223409299 |
| Brend | Denis |
Adventski venac sa LED svećama
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
1.099,00 RSD
SKU:
41-098000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223410981 |
| Brend | Denis |
***Adventski svećnjak 40 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.099,00 RSD
SKU:
41-114000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223411148 |
| Brend | Denis |
***Adventski venac 35 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
899,00 RSD
SKU:
41-152000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223411520 |
| Brend | Denis |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.