Ovaj veseli jorgan lapinoo u terakota boji, dužine 30 cm, biće savršen pratilac za vašu bebu. Napravljen je od dva materijala, sa strane od kordura i lagane viskozne tkanine, savršeno je prilagođen bebinoj udobnosti. Ima jednostavan i nežan stil. Njegova mala marama dodaje prefinjeni dodir. Jorgan lapinoo se ističe svojim dugim, preslatkim ušima. Zahvaljujući njima, možete ga okačiti bilo gde da ga čuvate i nikada ga ne izgubite. Omogućavaju bebi da ga umota u najnežniji zagrljaj i lako se hvataju malim ručicama. Ovaj jorgan će osvojiti srca svojom mekoćom i nežnošću. Može se prati u mašini za veš. Jorgan dolazi u lepoj kutiji koja se može personalizovati porukom u prostoru ispod poklopca.
LAPINU MAZILICA ZEC TERAKOTA 35CM
Šifra proizvoda:
K972208
Kategorije: Igračke, Plišane igračke
2.099,00 RSD
25 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
25 na zalihama
10
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 0,067 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 4894173100225 |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „LAPINU MAZILICA ZEC TERAKOTA 35CM“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
MEKANA MAZILICA NEŽNI BELI ZEC 17CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.889,00 RSD
SKU:
K972000
| Težina | 0,036 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 4894173100003 |
Izlet u zoo vrtu
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
799,00 RSD
SKU:
p1000059
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936046 |
| Brend | Pertini Books |
Moja velika knjiga o sportu i igrama
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.199,00 RSD
SKU:
p1000061
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936060 |
| Brend | Pertini Books |
Uvod u kodiranje
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
599,00 RSD
SKU:
p1000064
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936084 |
| Brend | Pertini Books |
Pilsan Moj prvi voz set
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.799,00 RSD
SKU:
p1030928
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461032288 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za dečake i devojčice |
| Uzrast | 0+ Godina |
| Zemlja porekla | Turska |
Pilsan Set kucamo čekićem
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.379,00 RSD
SKU:
p1030930
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461032721 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za dečake i devojčice |
| Uzrast | 18m+ |
| Zemlja porekla | Turska |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.