Ukrasi za bor – perle ( lančić), dužina 10 m._x000D_
Svake godine se trudimo da jelku što lepše okitimo i učinimo posebnom. Ukrasite svoju jelku ovim borovim perlama koje će svojim elegantnim dizajnom biti savršen ukras i dobro se slagati sa ostali ukrasi na jelki.
Lančić-perle za jelku 10 m više boja
Šifra proizvoda:
51-925000
Kategorije: Dekoracija, Nova godina
399,00 RSD
39 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
39 na zalihama
18
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223519257 |
| Brend | Denis |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Lančić-perle za jelku 10 m više boja“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
***Božićni patuljak 80 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.899,00 RSD
SKU:
40-740000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223407400 |
| Brend | Denis |
Novogodišnji-Božićni pliš 72 cm, 2 vrste
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.399,00 RSD
SKU:
40-747000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223407479 |
| Brend | Denis |
***Keramička dekoracija Anđeo 12,5k6,5k4,5cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
399,00 RSD
SKU:
40-831000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223408315 |
| Brend | Denis |
***Keramički svećnjak za bor 14,5k11,2k8,2 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
499,00 RSD
SKU:
40-875000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223408759 |
| Brend | Denis |
Božićni venac za vrata 30 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
699,00 RSD
SKU:
41-119000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223411193 |
| Brend | Denis |
Božićna kugla 10 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
199,00 RSD
SKU:
41-129000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223411292 |
| Brend | Denis |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.