Lanard The Corps Helikopter je prava atrakcija za svako dete starije od 3 godine. Sa svojim impresivnim dizajnom, ovaj helikopter je spreman da preleti najopasnije terene, istraži najdublje džungle i spasi dan. Zamislite sve avanture koje vaš mali istraživač može da doživi uz ovaj set! Bilo da se upušta u hrabre misije spašavanja, istražuje nepoznate terene ili se bori protiv zlih sila, Lanard Vojni Helikopter i Akciona Figura će biti tu da podrže svaku avanturu.
Dimenzije pakovanja: 56 x 23 x10,3cm
Lanard The Corps Helikopter
Šifra proizvoda:
p1037507
Kategorije: Igračke, Igračke vozila
Lanard vojni helikopter sa akcionom figurom, set koji će vašem mališanu doneti sate kreativne igre i neprocenjive trenutke zabave.
3.999,00 RSD Originalna cena je bila: 3.999,00 RSD.3.599,00 RSDTrenutna cena je: 3.599,00 RSD.
Troškovi dostave: 530,00 RSD
16
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| EAN | 048242339250 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Brend | Lanard |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Lanard The Corps Helikopter“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
CHUBBY MEDA PLAVI 17 CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.149,00 RSD
SKU:
K214014
| Težina | 0,085 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502140148 |
Dan na farmi – knjiga sa prozorčićima
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
649,00 RSD
SKU:
p1000056
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936015 |
| Brend | Pertini Books |
Moja velika knjiga o sportu i igrama
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.199,00 RSD
SKU:
p1000061
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936060 |
| Brend | Pertini Books |
Uvod u kodiranje
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
599,00 RSD
SKU:
p1000064
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936084 |
| Brend | Pertini Books |
Pilsan Umetaljka kocka sa ogledalom
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
999,00 RSD
SKU:
p1032783
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461032264 |
| Brend | Pilsan |
| Zemlja porekla | Turska |
Slagalica od 9 kocki, Kengur i banda
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
499,00 RSD
SKU:
01-651000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223016510 |
| Brend | Denis |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.