Lanard Jurassic Dino Wrangler figurica- set za reprodukciju uključuje jednu akcionu figuru, zver, opremu i oružje.Na raspolaganju su:sabertooth tigar , raptor , trimetrodon , titanis.
* Dimenzije:
-RAPTOR: 16 x 2.5 x 10cm
-SABERTOOTH: 14.5 x 4.5 x 9cm
-TITANIS: 12.5 x 5 x 13cm
-TRIMETRODON: 19 x 6.5 x 8cm
-FIGURA: 4.5 x 2.5 x 11cm
* Uzrast: 3+
Lanard Jurassic Dino Wrangler figurica
Šifra proizvoda:
p1022896
Kategorije: Akcione figure i roboti, Igračke
Lanard Jurassic Dino Wrangler figurica- set za reprodukciju uključuje jednu akcionu figuru, zver, opremu i oružje
2.649,00 RSD Originalna cena je bila: 2.649,00 RSD.2.349,00 RSDTrenutna cena je: 2.349,00 RSD.
Troškovi dostave: 530,00 RSD
14
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| EAN | 0048242370741 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Uzrast | 3+ godina |
| Zemlja porekla | NRK |
| Brend | Lanard |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Lanard Jurassic Dino Wrangler figurica“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
CHUBBY MEDA PLAVI 25 CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.849,00 RSD
SKU:
K214015
| Težina | 0,136 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502140155 |
Dodirni, oseti i nauči – FELT FUN
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
799,00 RSD
SKU:
p1000055
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936008 |
| Brend | Pertini Books |
Dan na farmi – knjiga sa prozorčićima
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
649,00 RSD
SKU:
p1000056
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936015 |
| Brend | Pertini Books |
Dodirni i oseti – boje i oblici
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
689,00 RSD
SKU:
p1000057
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936022 |
| Brend | Pertini Books |
Pilsan Traktor sa pedalama crveni
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
p1021826
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Pilsan |
Flow Amsterdam noćna lampa Luna, 20x8x11cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
5.880,00 RSD
SKU:
jb22006035
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Brend | Flow Amsterdam |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Veličina | BEZ VELIČINE |
| Sezona | BASIC |
| Boja | Bela |
| Zemlja porekla | Kina |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.