Nane kolica za bebe domaćeg brenda La MaMa. Upoznajte NaNe kolica za bebe, najnoviji model iz potpuno novog brenda na našem tržištu, brenda „La Mama“, dizajnirana da pruže maksimalnu udobnost i praktičnost za Vas i Vašu bebu. Izuzetno lagana konstrukcija omogućava lako upravljanje i prenos, što čini ova kolica savršenim izborom za aktivne roditelje. Jedna od najvažnijih karakteristika NaNe kolica su ventilacioni otvori, pažljivo pozicionirani kako bi osigurali optimalan protok vazduha i stvorili prijatno okruženje za Vaše dete, bez obzira na vremenske uslove. Vaša beba će se osećati sveže i udobno tokom cele vožnje. NaNe kolica za bebe se odlikuju izuzetnom upravljivošću, omogućavajući Vam lagano kretanje kroz grad, park ili bilo koji drugi čvrsti teren. Bez obzira da li se vozite po asfaltu, betonu ili kamenitim stazama, ova kolica će pružiti stabilnu i udobnu vožnju. Sklapanje kolica nikada nije bilo jednostavnije – NaNe kolica se sklapaju jednim pokretom ruke. Ova funkcionalnost omogućava brzinu i efikasnost, bilo da ulazite u automobil, penjete se uz stepenice ili ulazite u javni prevoz. Kada su sklopljena, kolica zauzimaju minimalan prostor, što ih čini idealnim za porodice u pokretu. Ne pristajte na kompromise kada je u pitanju udobnost i sigurnost Vašeg deteta. Sa NaNe kolicima od brenda „La Mama“ dobijate sve što vam je potrebno – izuzetnu lakoću, ventilaciju, upravljivost i praktičnost, sve u jednom elegantnom dizajnu. Uživajte u svakom trenutku sa Vašom bebom uz kolica koja su stvorena za savršen porodični život. NaNe kolica su dizajnirana za decu do 22kg.
La MaMa – NaNe kolica za bebe Black
Šifra proizvoda:
LMNANE0BLK000-1190
Kategorije: Kišobran kolica, Kolica za bebe, Mega popusti, Oprema za bebe
11.300,00 RSD Originalna cena je bila: 11.300,00 RSD.9.500,00 RSDTrenutna cena je: 9.500,00 RSD.
115 na zalihama
Troškovi dostave: 630,00 RSD
115 na zalihama
20
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 8 kg |
|---|---|
| Mega popusti | Bebe |
| EAN | 8606112564014 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Brend | LA MAMA |
| Zemlja porekla | Kina |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „La MaMa – NaNe kolica za bebe Black“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 416
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70416
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165682048 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 430
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70430
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165685285 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 433
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70433
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165685315 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 437
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70437
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165687623 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
AlberomioPodloga za previjanje dece PT70 439
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70439
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165687647 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
ALBEROMIO GNEZDO ZA BEBE 416
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
6.256,00 RSD
SKU:
ALBGNEZDO416
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165684660 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 80cm x 45cm |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.