Kvadrokopter DH-Ks10 je bespilotna letelica – bespilotna letelica na daljinsko upravljanje sa 4 pogonska rotora. Dron je opremljen inteligentnom kontrolom leta u svim pravcima i HD kamerom za snimanje fotografija i video zapisa. Može da se okreće za 360°. Idealan je za aktivno provođenje slobodnog vremena i istraživačke poduhvate. Karakteristike: DH-Ks10 daljinski upravljač kvadrokopter sa HD kamerom. Povezivanje preko Vi-Fi mreže omogućava snimanje fotografija i video zapisa i kontrolu specijalnih efekata. 2,4 GHz daljinski upravljač, USB punjač. Letite u svim pravcima: gore, dole, levo, desno, napred, nazad, bočno, okretanje ubrzanja za 360° – kaskaderski režim. 6-osni žiroskop za stabilizaciju aviona i nesmetan let. Potrebna je punjiva baterija tipa 1k 3,7V280mAh Li-poli (ugrađena u avion) i 4k AA baterije za kontroler (nisu uključene). Domet daljinskog upravljača: 50 m Vreme punjenja baterije: 45 min. Vreme leta: 5 min. Asortiman od nekoliko boja za izbor: zelena, plava, crvena. Dimenzije proizvoda: 18 k 18 k 7 cm. Dimenzije pakovanja: 28 k 8 k 43 cm (vkdkv). Članak je namenjen deci starijoj od 14 godina.
Kvadrokopter na daljinski DH-X10, 3s
Šifra proizvoda:
49-026000
Kategorije: Akcione figure i roboti, Igračke
4.899,00 RSD
8 na zalihama
Troškovi dostave: 530,00 RSD
8 na zalihama
14
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223490266 |
| Brend | Denis |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Kvadrokopter na daljinski DH-X10, 3s“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
AKTIVITI ZVUČNA PIRAMIDA ZA BEBE
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.399,00 RSD
SKU:
K210015
| Težina | 0,184 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502100159 |
CHUBBY MEDA ROZE 17 CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.099,00 RSD
SKU:
K214017
| Težina | 0,092 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502140179 |
CHUBBY MEDA ROZE 25 CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.849,00 RSD
SKU:
K214018
| Težina | 0,15 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502140186 |
Izlet u zoo vrtu
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
799,00 RSD
SKU:
p1000059
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936046 |
| Brend | Pertini Books |
Moja velika knjiga o sportu i igrama
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.199,00 RSD
SKU:
p1000061
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936060 |
| Brend | Pertini Books |
Jungle sto sa kockama
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
4.390,00 RSD
SKU:
jb20014025
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | Jungle |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Pol | UNISEX |
| Veličina | BEZ VELIČINE |
| Boja | MULTICOLOR |
| Sezona | BASIC |
| Zemlja porekla | Kina |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.