Električnno kuvalo za vodu, Zapremina 1l, Filter za kamenac i necistou, Grejno dno od nerdjajuceg celika, snaga 900-1100W
Kuvalo za vodu SWK1015VT
Šifra proizvoda:
8590669197651
Kategorije: Električni bokali, Kućni aparati, Mali kućni aparati
2.290,00 RSD
2 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
2 na zalihama
16
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| EAN | 8590669197651 |
| Brend | SENCOR |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Kuvalo za vodu SWK1015VT“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
ARDES 6S09B APARAT PROTIV INSEKATA 9W
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.040,00 RSD
SKU:
AR6S09B
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| EAN | 8004032113433 |
| Brend | Ardes |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ARDES 6S09W APARAT PROTIV INSEKATA 9W
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.040,00 RSD
SKU:
AR6S09W
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| EAN | 8004032113426 |
| Brend | Ardes |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ARDES 6S18 APARAT PROTIV INSEKATA 18W
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
5.131,00 RSD
SKU:
AR6S18
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| EAN | 8004032112627 |
| Brend | Ardes |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ARDES 6S30C APARAT PROTIV INSEKATA 41W
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
5.014,00 RSD
SKU:
AR6S30C
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| EAN | 8004032114577 |
| Brend | Ardes |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ADLER AD4381B APARAT ZA FILTER KAFU 600ML CRNI
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.620,00 RSD
SKU:
AD4381B
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| EAN | 5905575908261 |
| Brend | Adler |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ESTIA ES06-24611 APARAT ZA FILTER KAFU 1000W 1,25L CRNI
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
4.579,00 RSD
SKU:
ES06-24611
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| EAN | 5207158024611 |
| Brend | Estia |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.