Opšte je poznata činjenica da bebe vole priveske za ključeve. Ova kutija za ključeve je savršen kompromis za razvoj logike i fine motorike kroz igru! Deca uzrasta od 18 meseci i više moći će da se zabave ubacujući različite oblike u odgovarajuće otvore, a zatim birajući pravi ključ da bi otvorila bravu i sakupila te oblike. Ova igračka za rano učenje je idealna za učenje oblika i boja, a takođe omogućava bebi da razvije svoj osećaj za logiku. Ova kutija za ključeve, koja se lako koristi, sadrži 6 blokova (1 žuti trougao, 2 plava kruga i 3 crvena kvadrata) i 3 plastična ključa koji se mogu pričvrstiti za kutiju kao svežanj kako bi se osiguralo da se nikada ne izgube! Dobro dizajnirana: jedna strana kutije je providna tako da beba može da vidi kako delovi ispadaju. Ova strana takođe označava vrstu i broj oblika koji se stavljaju u svaki odeljak. Ova jarko obojena drvena igračka za rano učenje je obojena vodenim bojama i deo je naše Esencijal kolekcije.
KUTIJA ZA SORTIRANJE SA KLJUCEVIMA – ESSENTIEL
Šifra proizvoda:
J05065
Kategorije: Drvene igračke, Radionice
3.990,00 RSD
7 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
7 na zalihama
16
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 0,56 kg |
|---|---|
| Brend | JANOD |
| EAN | 3700217350659 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „KUTIJA ZA SORTIRANJE SA KLJUCEVIMA – ESSENTIEL“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Drvena kućica za lutke sa liftom xxl
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
SKU:
TL49059
| Težina | 13,6 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| Akcija | Mega popust |
| EAN | 5903089069966 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 96 x 37 x 18,5 cm; Dimenzije kućice: 90 x 71 x 32,5 |
Drvena kuhinja xxl sa veš mašinom
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
TL18061
| Brend | ECO TOYS |
|---|---|
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903089065586 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 96,5×34,5×18,7 cm; Dimenzije kućice: 92cm x 74,5 x 22,5cm |
Drvena radionica sa alatom 47 elemenata
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
ESC-W-033
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903769974429 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 44x61x8 cm; Dimenzije radionice: 80cm x 50cm x 29,5cm |
Drvena radionica za decu sto za alat
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.390,00 RSD
SKU:
W03D076E
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903769977222 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 31×8,5×56 cm; Dimenzije proizvoda: 66cm x 45cm x 25cm |
Drveni alat za igru 52 elemenata 1182n
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
1182N
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 6942397311823 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 28x16x18 cm, |
Velika drvena kuhinja xxl Eco Toys
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
PLK547
| Težina | 10 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903769971480 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 112,5X37,5X18,5 cm |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.