Kutija za odlaganje igračaka sa poklopcem. _x000D_
Veseli dečji životinjski dezeni. _x000D_
Oblik: kvadrat. Preporučeni uzrast: 3+. _x000D_
Dostupni različiti modeli: 4 dezena. _x000D_
Cena po jedinici.
Kutija za odlaganje igračaka za decu, razni dezeni
Šifra proizvoda:
27-055000
Kategorije: Dečiji nameštaj, Kutije i komode za odlaganje
699,00 RSD
22 na zalihama
Troškovi dostave: 530,00 RSD
22 na zalihama
15
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223270554 |
| Brend | Denis |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Kutija za odlaganje igračaka za decu, razni dezeni“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
KINDER HOME Sklopiva kutija za odlaganje igračaka i odeće plava
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.290,00 RSD
SKU:
GH-KK01
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793847 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Dvostrani dečiji sto sa 2 stolice šareni
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
TF-6059
| Težina | 11 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 730734793625 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Dečija drvena polica za odlaganje knjiga i igračaka na 4 nivoa sa vratima beli
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
8.890,00 RSD
SKU:
TF5473
| Težina | 11,5 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793564 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Polica sa 9 kutija za odlaganje bela
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
JVTR-3006
| Težina | 5,25 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 730734793656 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Dve preklopne kutije za odlaganje sa poklopcem i ručkama bele
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.299,00 RSD
SKU:
SN04
| Težina | 1,2 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793885 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME 3u1 stolica, ljuljaška i slagalica šarena
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.990,00 RSD
SKU:
660120
| Težina | 1,3 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 8606102218019 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.