Dečiji kuhinjski set 3u1 : 1) koferčić, 2) izložbena kuhinja u otvorenom koferu, 3) kuhinja na postolju. U setu: ploča za kuvanje, slavina, tacne za odlaganje, kuke za kačenje kuhinjskog pribora, razni pribor za jelo i kuvanje i namirnice. Materijal za izradu: tvrda plastika. Starost: 3+. Dimenzije: 25 x 10 x 27 cm. Težina: 900 g._x000D_
Praktična 3u1 dečija kuhinja u koferu, koja se brzo otvara u izložbenu kuhinju, a zatim u kuhinju na postolju sa prostranim radnim prostorom. Uz bogato opremljenu kuhinju, vaši mališani će se za tren oka pretvoriti u prave majstore kuvare i pripremiti ukusna jela iz svoje mašte za celu porodicu i prijatelje. Sistem za skladištenje pribora je veoma praktičan i olakšava detetu da odlaže pribor nakon igre kao deo rutine. Kuhinja se brzo rastavlja, što je čini savršenom za putovanje ili igranje u bašti ili parku. _x000D_
Kuhinjski set u koferu – 3u1
Šifra proizvoda:
29-111000
Kategorije: Igračke, Igre imitacije
1.299,00 RSD
Nema na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
Nema na zalihama
17
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223291115 |
| Brend | Denis |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Kuhinjski set u koferu – 3u1“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Dan na farmi – knjiga sa prozorčićima
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
649,00 RSD
SKU:
p1000056
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936015 |
| Brend | Pertini Books |
Izlet u zoo vrtu
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
799,00 RSD
SKU:
p1000059
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936046 |
| Brend | Pertini Books |
Pilsan daska za peglanje
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
p1013425
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461031885 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za devojčice |
| Uzrast | 3+ godina |
| Zemlja porekla | Turska |
Pilsan Konstruktor Veliki blokovi i točkovi
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
9.249,00 RSD
SKU:
p1008634
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
|---|---|
| Besplatna dostava | Besplatna dostava |
| EAN | 8693461032516 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za dečake i devojčice |
| Uzrast | 3+ godina |
| Zemlja porekla | Turska |
Pilsan Traktor sa pedalama crveni
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
p1021826
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Pilsan |
Flow Amsterdam noćna lampa Luna, 20x8x11cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
5.880,00 RSD
SKU:
jb22006035
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Brend | Flow Amsterdam |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Veličina | BEZ VELIČINE |
| Sezona | BASIC |
| Boja | Bela |
| Zemlja porekla | Kina |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.