Kuhinja sa dve strane koja se rasklapa, sa novim preokretom! Idealna za ukusne obroke za više osoba: ova prelepa drvena kuhinja se može pohvaliti slatkim bojama i obradovaće sve početnike kuvara svojim brojnim iznenađenjima! Potrebno vam je malo više prostora u kuhinji? Mi smo se pobrinuli za vas… otvorite centralni deo da biste otkrili šta se krije unutra i povećali mogućnosti za igru. Reza drži kuhinju zatvorenom kada se vreme za igru završi. Ova neophodna drvena igra pretvaranja je idealna za decu uzrasta od 3 godine i više i pomaže u razvoju mašte jer deca mogu slobodno da kreiraju brojna originalna jela i zabavne situacije, zahvaljujući i kuhinjskoj i strani mašine za pranje veša! Veoma je dobro opremljena metalnim sudoperom, drvenom slavinom i indukcionom pločom za kuvanje sa zvukom i svetlom. Jednostavno pritisnite crvena dugmad jednom da bi se ploče za kuvanje upalile, a zatim drugi put da biste čuli zvuk ključanja vode. Zvučni i svetlosni efekti će se automatski isključiti nakon 30 sekundi ili kada se dugmad pritisnu treći put. Da biste uključili rernu i mašinu za pranje veša, ništa ne može biti lakše, svaka je opremljena sa dva rotirajuća dugmeta sa zvučnim efektima. Vrata su magnetna, a providno staklo vam omogućava da se uverite da je mašina definitivno završila! 4 klizna vrata vam omogućavaju da odložite kalupe za kolače i druge poslastice. Unutar kuhinje nalaze se 2 dodatna ormarića za odlaganje pribora za jelo i drugog pribora. Takođe su obezbeđene atraktivne metalne kuke za kačenje lopatice i šupljikave kašike! Ova veličanstvena dečija kuhinja sa cvetnim uzorkom dolazi sa ukupno 8 dodataka. Pričvrstite 6 filcanih jastučića ispod nogu tako da se kuhinja može lako otvarati i zatvarati. Kada je zatvorena, kuhinja meri 55 x 47 x 87 cm.
KUHINJA – TWIST dvostrana
Šifra proizvoda:
J06616
Kategorije: Drvene igračke, Kuhinje
25.000,00 RSD
1 na zalihama
Troškovi dostave: 1.000,00 RSD
1 na zalihama
16
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 11,70 kg |
|---|---|
| Brend | JANOD |
| EAN | 3700217366162 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „KUHINJA – TWIST dvostrana“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
KINDER HOME Dečija drvena kuhinja za igru sa dodacima bela
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
9.590,00 RSD
SKU:
V10C404H
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793977 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
Dečija drvena radionica sa alatima, KINDER HOME, plava
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.399,00 RSD
SKU:
V03D242C
| Težina | 4,3 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 799588240716 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
Drvena kućica za decu na 3 sprata
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
8209
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| Akcija | Mega popust |
| EAN | 6942397341097 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 73x40x23 cm; Dimenzije kućice: 90 x59 x30 |
Drvena kućica za lutke, led nameštaj
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
HM006391
| Težina | 11,45 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903769970032 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 73 x 40 x24cm; Dimenzije kućice: 90 x 59 x30cm |
Drvena radionica za decu sto za alat
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.390,00 RSD
SKU:
W03D076E
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903769977222 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 31×8,5×56 cm; Dimenzije proizvoda: 66cm x 45cm x 25cm |
Drveni alat za igru 52 elemenata 1182n
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
1182N
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 6942397311823 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 28x16x18 cm, |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.