Ovo je savršen izbor za decu koja vole kreativnu igru i istraživanje. Ova igračka je dizajnirana da pruži zabavu i edukaciju, omogućavajući mališanima da razvijaju svoje veštine kroz igru.Igračka je osmišljena da pomogne deci u razvoju osnovnih veština kao što su logika i rešavanje problema, što je ključno za njihov kognitivni razvoj.Igra sa vršnjacima podstiče komunikaciju i saradnju, pomažući deci da nauče kako da rade u timu i dele resurse.Polesie se ponosi visokim standardima bezbednosti. Igračka 53296 je izrađena od ekološki prihvatljivih materijala, što je čini sigurnom za igru. Materijal 500х195х565 sklopljeno 880х320х750mm
Kuhinja Natura pastelno plava Polesie
Šifra proizvoda:
SW12069
Kategorije: Igračke, Igre imitacije
5.450,00 RSD
Troškovi dostave: 530,00 RSD
10
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | Polisei |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Pol | Ženski |
| Namena | Edukacija, Koordinacija oko-ruka, Razvoj fine motorike, Razvoj kreativnosti, Razvoj socijalnih veština – interakcije |
| Materijal | PVC |
| Boja | Plava |
| Uzrast | 3g+ |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Kuhinja Natura pastelno plava Polesie“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
AKTIVITI ZVUČNA PIRAMIDA ZA BEBE
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.399,00 RSD
SKU:
K210015
| Težina | 0,184 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502100159 |
CHUBBY MEDA PLAVI 17 CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.149,00 RSD
SKU:
K214014
| Težina | 0,085 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502140148 |
CHUBBY MEDA PLAVI 25 CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.849,00 RSD
SKU:
K214015
| Težina | 0,136 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502140155 |
Pilsan Konstruktor Veliki blokovi i točkovi
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
9.249,00 RSD
SKU:
p1008634
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
|---|---|
| Besplatna dostava | Besplatna dostava |
| EAN | 8693461032516 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za dečake i devojčice |
| Uzrast | 3+ godina |
| Zemlja porekla | Turska |
Pilsan Moj prvi voz set
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.799,00 RSD
SKU:
p1030928
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461032288 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za dečake i devojčice |
| Uzrast | 0+ Godina |
| Zemlja porekla | Turska |
Slagalica od 9 kocki, Kengur i banda
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
499,00 RSD
SKU:
01-651000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223016510 |
| Brend | Denis |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.