Verzija dečje kuhinje u potkrovlju, kakav originalan koncept! Kao centralno ostrvo, ova veličanstvena kuhinja sa igračkama u maslinasto zelenim tonovima će zauzeti mesto u dečijoj spavaćoj sobi ili u dnevnoj sobi za sate kuvanja! Uz ovu drvenu kuhinju, pripremite se da uživate u najbožanstvenijim jelima. Deca od 3 godine moći će da zamisle da su kuvari zahvaljujući različitoj opremi u ponudi: sudoper i slavina, štampana ploča za kuvanje, četiri rotirajuća zvučna dugmeta i dva klizna vrata za rernu i orman. Unutra, polica znači da možete da odložite 7 metalnih dodataka (lopatica, kašika za testeninu, kutlača, kašika sa prorezima, cedilo, šerpa, tiganj) i rukavice od tkanine koje ste dobili. Meka, prirodna boja nameštaja savršeno se slaže sa teraco radnom pločom sa šarama, koja svojim naletima boja naglašava celinu. Odjek pojedinih oker elemenata iz šporeta je savršen! Robusna i moderna, ova dečija kuhinja je super praktična i omogućava im da se zabavljaju, maštaju i stvaraju u idealnim uslovima.
Visina radne ploče: 50,3 cm
KUHINJA
Šifra proizvoda:
J06556
Kategorije: Drvene igračke, Kuhinje
11.200,00 RSD
4 na zalihama
Troškovi dostave: 630,00 RSD
4 na zalihama
19
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 8,40 kg |
|---|---|
| Brend | JANOD |
| EAN | 3700217365561 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „KUHINJA“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
KINDER HOME Dečija drvena kuhinja sa zvukom, svetlom i priborom za kuvanje belo-siva
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
15.590,00 RSD
SKU:
V10C493J
| Težina | 11,3 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793960 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Dečija drvena kuhinja za igru sa dodacima roze
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
9.790,00 RSD
SKU:
V10C404I
| Težina | 11 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793984 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
Drvena kućica za decu na 3 sprata
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
8209
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| Akcija | Mega popust |
| EAN | 6942397341097 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 73x40x23 cm; Dimenzije kućice: 90 x59 x30 |
Drvena kućica za lutke, led nameštaj
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
HM006391
| Težina | 11,45 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903769970032 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 73 x 40 x24cm; Dimenzije kućice: 90 x 59 x30cm |
Drvena kuhinja + posudje za igru
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
PLK560
| Težina | 9 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903769979080 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 76×35,5×15,5 cm |
Velika drvena kuhinja xxl Eco Toys
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
PLK547
| Težina | 10 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903769971480 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 112,5X37,5X18,5 cm |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.