Čelični okvir
Snažan i prenosiv dizajn
Široke neklizajuće stepenice
Lako sklapanje i odlaganje
Visina drugog gazišta 48cm
2 stepenika
Kućne Merdevine Čelične 2+0
Šifra proizvoda:
860600503825
Kategorije: Merdevine, Police i organizacija doma
3.000,00 RSD
Nema na zalihama
Troškovi dostave: 630,00 RSD
Nema na zalihama
17
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| EAN | 860600503825 |
| Troškovi dostave | 530 |
| Rok isporuke | 2-5radna dana |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Kućne Merdevine Čelične 2+0“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Bolzz met polica sa tockicima crna
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
4.500,00 RSD
SKU:
BOLPOLYER04
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| EAN | 8606112564786 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
Bolzz nap polica 3 nivoa pink
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
BOLPOLNAPPNK
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| EAN | 8606112564809 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
Bolzz polica bolzz step 4
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
BOLBAMB04BEL
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| EAN | 8606112564885 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 98cm x 36,5cm x 34,5cm |
Platneni cipelarnik sa policama
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
3.199,00 RSD
SKU:
PJJSC003
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Brend | ModernHome |
| EAN | 5903769979240 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 161 x 51 x 28cm |
Modularna polica za knjige
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
WYJ-072
| Težina | 17 kg |
|---|---|
| Brend | ModernHome |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| EAN | 5903089064848 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 63 x24,5 x80 |
Polica za knjige LOFT 4 wild oak
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
CWJ6024112LG-WO
| Težina | 6,5 kg |
|---|---|
| Brend | ModernHome |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| EAN | 5903769976737 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 114 x58,5 x 23,5cm |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.