Kućica Alice iz ECOTOYS je čvrsta konstrukcija sa tri nivoa, izrađena od MDF ploče, namenjena deci od 3 godine i starijoj. Kućica je podeljena na 4 različite sobe: kupatilo, dnevnu sobu, kuhinju i spavaću sobu. Za svaku sobu pripremljen je poseban nameštaj: krevet, orman, lampa, sofa, biljka, kada, sto i 2 stolice. Realističan raspored enterijera razvija maštu, kreativnost i finu motoriku. Estetski, umirujući tonovi boja uklapaju se u svaku dečiju sobu, a sigurna izrada obezbeđuje udobnost i dugotrajnost upotrebe. PAKOVANJE: Proizvod je upakovan u specijalno ojačanu transportnu kutiju, a svi delovi su pažljivo obezbeđeni kako ne bi došlo do oštećenja tokom transporta. Dimenzije pakovanja: 73x40x12 cm Težina: 8,5 kg
Kućica za lutke Alice na 3 sprata, 4 sobe, set sa 9 komada nameštaja – ECOTOYS
Šifra proizvoda:
D8211-4404
Kategorije: Drvene igračke, Kućice za lutke, Mega popusti
11.420,00 RSD Originalna cena je bila: 11.420,00 RSD.10.600,00 RSDTrenutna cena je: 10.600,00 RSD.
38 na zalihama
Troškovi dostave: 630,00 RSD
38 na zalihama
13
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 8,5 kg |
|---|---|
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5905817006335 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Brend | ECO TOYS |
| Zemlja porekla | Kina |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Kućica za lutke Alice na 3 sprata, 4 sobe, set sa 9 komada nameštaja – ECOTOYS“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
KINDER HOME Dečija drvena tabla sa magnetima i dodacima šarena
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
5.590,00 RSD
SKU:
V12B103
| Težina | 3,8 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793946 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
Dečija drvena radionica sa alatima, KINDER HOME, plava
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.399,00 RSD
SKU:
V03D242C
| Težina | 4,3 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 799588240716 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
Drvena kućica za lutke sa liftom – malibu residence
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
4118
| Brend | ECO TOYS |
|---|---|
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 6942397341189 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 66 x 41 x 12,5 cm; Dimenzije kućice: 114 x 87 x 32 |
| Besplatna dostava | Besplatna dostava |
Drvena kućica za lutke, led nameštaj
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
HM006391
| Težina | 11,45 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903769970032 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 73 x 40 x24cm; Dimenzije kućice: 90 x 59 x30cm |
Drvena radionica sa alatom 47 elemenata
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
ESC-W-033
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903769974429 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 44x61x8 cm; Dimenzije radionice: 80cm x 50cm x 29,5cm |
Velika drvena kuhinja xxl Eco Toys
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
PLK547
| Težina | 10 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903769971480 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 112,5X37,5X18,5 cm |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.