Dimenzije kućice za igru:120 x 113 x 111 cm. Transportne dimenzije: 115 x 143 x 12 cm. Transportna težina: 11 kg. Uzrast: 3+. U kompletu: elementi i matice za montažu dečije kućice. Materijal: jaka i izdržljiva plastika, otporan na različite atmosferske uslove (kiša, vetar, sunce). Pogodno za baštu i dečiju sobu._x000D_
Zidovi su izrađeni sa reljefnim šarama drveta i kamena i ukrašeni detaljima poput alata i bubamare. Montaža kućice je jednostavna, a delovi su povezani plastičnim navrtkama koje se nalaze u kompletu.
Kućica za igru, 120x113x111cm, zeleno-žuta
Šifra proizvoda:
15-582000
Kategorije: Igračke za dvorište, Kućice
12.599,00 RSD
Nema na zalihama
Troškovi dostave: 1.000,00 RSD
Nema na zalihama
11
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 11 kg |
|---|---|
| EAN | 3850223155820 |
| Brend | Denis |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Kućica za igru, 120x113x111cm, zeleno-žuta“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Kucica za decu 025784
Ocenjeno sa 5.00 od 5
Nema na stanju
12.890,00 RSD
SKU:
25784
| Brend | Dolu |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Besplatna dostava | Besplatna dostava |
Kucica za decu 033109
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
12.890,00 RSD
SKU:
33109
| Brend | Dolu |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Besplatna dostava | Besplatna dostava |
Kuća za decu 502788
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
10.490,00 RSD
SKU:
502788
| Težina | 15 kg |
|---|---|
| Brend | Dohany |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
Tobogan 026019
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.450,00 RSD
SKU:
26019
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | Dolu |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.