Krevet za kućne ljubimce veličina L brenda Petsi pruža udobnost i sigurnost vašem psu ili mački, čineći ih posebnim. Ovaj krevet je praktično rešenje koje će vašem ljubimcu pružiti udobnost, sigurnost i osećaj posebnosti. Naši krevetići izrađeni su od visokokvalitetnih materijala koji ne samo da garantuju udobnost, već i dugotrajnost i jednostavnost čišćenja. Dostupni u različitim veličinama, naši krevetići savršeni su za pse i mačke svih rasa i veličina. Pronađite savršen krevet za svog ljubimca sada i dopustite mu uživanje u udobnom odmoru svakog dana! Ovo je sjajan poklon za vašeg četvoronožnog ljubimca. Mekan i topao kauč u kojem će se vaš ljubimac osećati udobno i sigurno. Donja strana jastuka ima element protiv klizanja koji ograničavaju kretanje kreveta. Savršen nije samo za kuću, već i za putovanja. Ne morate brinuti o mestu za spavanje vašeg ljubimca. Specifikacije proizvoda: Dimenzije: 65x50x16 cm Materijal: Poliester Boja: Siva
Krevet za kucne ljubimce L sivi
Šifra proizvoda:
KOT09-532
Kategorije: Mega popusti, Pet program
3.400,00 RSD Originalna cena je bila: 3.400,00 RSD.2.999,00 RSDTrenutna cena je: 2.999,00 RSD.
Nema na zalihama
Troškovi dostave: 530,00 RSD
Nema na zalihama
13
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | PETSI |
| Mega popusti | Kućni ljubimci |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5903678560089 |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Krevet za kucne ljubimce L sivi“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Wahl Starter Animal Clipper
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.790,00 RSD
SKU:
5996415034455
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 5996415034455 |
| Brend | Wahl |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Torba za kućne ljubimce
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.699,00 RSD
SKU:
95-525000
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| EAN | 3850223955253 |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| Brend | Denis |
Plisani krevet za kucne ljubimce 80cm tamno siva
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
MODEL_15298_1-528
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | PETSI |
| Mega popusti | Kućni ljubimci |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5903332008827 |
Plisani krevet za kucne ljubimce 60cm svetlo sivi
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
MODEL_15294_1-530
| Težina | 0,8 kg |
|---|---|
| Brend | PETSI |
| Mega popusti | Kućni ljubimci |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5903332008780 |
Transporter za kucne ljubimce
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
ME06-02 GREY-541
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | PETSI |
| Mega popusti | Kućni ljubimci |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5903769978427 |
KOFER ZA TRANSPORT KUCNIH LJUBIMACA HOLLI 1
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
BOLPETKOHOL1-3925
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| Mega popusti | Kućni ljubimci |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 8606035170446 |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.