Naš košarkaški set raste sa detetom – idealan je za klince od 3 do 10 godina, a može se podešavati do visine od 120 cm. U paketu dolaze gumena lopta i pumpica sa iglom. Stabilna baza može da se dodatno oteža vodom ili peskom. Set je super jednostavan za postavljanje i savršen za igru kod kuće, u parku ili dok ste na odmoru._x000D_
_x000D_
PODACI O PROIZVODU:_x000D_
Vrsta: sportski set za decu.U setu: stub, nosivo postolje, obruč, ploča, gumena lopta, pumpa za loptu, spojni elementi.Metalni stub podesive visine: od 93 do 120 cm.Širina ploče: 35 cm.Visina ploče: 26 cm.Prečnik oboda: 22 cm.Prečnik baze: 25,5 cm, visina 8 cm.Baza sa otvorom koju možeš dodatno otežati sipanjem vode ili peska.Prečnik lopte: 14 cm.Materijal izrade: plastika, metal.Uzrast: 3+._x000D_
_x000D_
Pakovanje: 36x10x28cm.Težina: 1100g.
Košarkaški set 120 cm
Šifra proizvoda:
15-632000
Kategorije: Igračke za dvorište, Zabava
1.399,00 RSD
Nema na zalihama
Troškovi dostave: 530,00 RSD
Nema na zalihama
10
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| EAN | 3850223156322 |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| Brend | Denis |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Košarkaški set 120 cm“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
LJULJASKA SA METALNOM KONSTRUKCIJOM NS803
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
9.990,00 RSD
SKU:
11/803
Kucica za decu 033109
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
12.890,00 RSD
SKU:
33109
| Brend | Dolu |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Besplatna dostava | Besplatna dostava |
Tobogan 030290
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.990,00 RSD
SKU:
30290
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| Brend | Dolu |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
Tobogan 030023
Ocenjeno sa 5.00 od 5
Na stanju
SKU:
30023
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | Dolu |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.