Konvektorska grejalica Vorner VKG-0577
Šifra proizvoda:
8606012218604
Kategorije: Grejna tela, Konvektorske grejalice
2.699,00 RSD
Nema na zalihama
Troškovi dostave: 530,00 RSD
Nema na zalihama
10
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 8606012218604 |
| Boja | Bela |
| Brend | Vorner |
| Vrsta aparata | Konvektorski radijator |
| Snaga | 2000 W |
| Karakteristike | – Automatska kontrola termostata; – Zaštita od pregrevanja; – Samostojeći; – Ručke za prenošenje; Indikator uključivanja |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Konvektorska grejalica Vorner VKG-0577“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Konvektorska grejalica ECH/T-2000 E EU
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
14.100,00 RSD
SKU:
7381032431127
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| EAN | 7381032431127 |
| Brend | ELECTROLUX GREJA |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Konvektorska grejalica ECH/T-1500 E EEC D.Tajmer
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
12.300,00 RSD
SKU:
7381032430977
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| EAN | 7381032430977 |
| Brend | ELECTROLUX GREJA |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Konvektorska grejalica ECH/AT-2002 3AI-W SB EEC inverter
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
29.700,00 RSD
SKU:
7381032430885
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| EAN | 7381032430885 |
| Brend | ELECTROLUX GREJA |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Konvektorska grejalica ECH/AG2-2000 3BE EEC X-HEAT Wi WFI
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
20.990,00 RSD
SKU:
7381032430595
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| EAN | 7381032430595 |
| Brend | ELECTROLUX GREJA |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Konvektorska grejalica ECH/AT-2000 3AI-W EEC inverter
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
25.500,00 RSD
SKU:
7381032430847
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| EAN | 7381032430847 |
| Brend | ELECTROLUX GREJA |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ADLER AD7738 STUBNA KERAMIČKA GREJALICA SA VENTILATOROM I TAJMEROM 2000W
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
5.800,00 RSD
SKU:
AD7738
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | Adler |
| EAN | 5903887807340 |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.