Konvektorska grejalica Robert Bosch HC4000-15
Šifra proizvoda:
4062321265274
Kategorije: Grejalice, Grejna tela
12.490,00 RSD
10 na zalihama
Troškovi dostave: 530,00 RSD
10 na zalihama
17
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 4062321265274 |
| Boja | Bela |
| Brend | Robert Bosch |
| Vrsta aparata | Konvektorski radijator |
| Snaga | 1500 W |
| Širina radijatora | cm |
| Visina radijatora | cm |
| Karakteristike | – Tip konvektorska sa prirodnom cirkulacijom vazduha – Podesiv raspon temperature 12 – 28 °C – Jednostavno podešavanje putem regulacije sa LED prikazom – Zaštita od pregrevanja |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Konvektorska grejalica Robert Bosch HC4000-15“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Kalolifer EIFH/C-3 EEC
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
8.390,00 RSD
SKU:
7381032450029
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| EAN | 7381032450029 |
| Brend | ELECTROLUX GREJA |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Kalolifer EIFH/C-2 EEC
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
5.250,00 RSD
SKU:
7381032450012
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| EAN | 7381032450012 |
| Brend | ELECTROLUX GREJA |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Konvektorska grejalica ECH/T-1500 E EEC D.Tajmer
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
12.300,00 RSD
SKU:
7381032430977
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| EAN | 7381032430977 |
| Brend | ELECTROLUX GREJA |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Konvektorska grejalica ECH/T-1500 M EEC M.Tajmer
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
10.490,00 RSD
SKU:
7381032430946
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| EAN | 7381032430946 |
| Brend | ELECTROLUX GREJA |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
XO Električna grejalica CF17 400W
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.490,00 RSD
SKU:
XO0319
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | XO |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 6920680856213 |
ARDES 454 HALOGENA GREJALICA
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.790,00 RSD
SKU:
AR454
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | Ardes |
| Mega popusti | Grejna tela i grejna ćebad |
| EAN | 8004032110159 |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.