Konvektorska grejalica Bosch HC4000-5
Šifra proizvoda:
4062321265250
Kategorije: Grejna tela, Konvektorske grejalice
10.350,00 RSD
10 na zalihama
Troškovi dostave: 530,00 RSD
10 na zalihama
20
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 5 |
| EAN | 4062321265250 |
| Boja | Bela |
| Brend | Bosch |
| Vrsta aparata | Grejalice |
| Snaga | 500 W |
| Širina radijatora | 45,8 cm |
| Visina radijatora | 45,1 cm |
| Dimenzije | – Visina: 45.1cm – Dužina: 45.8cm – Dubina: 9.8cm – Težina: 3.1kg |
| Karakteristike | – Sa elektronskim termostatom – DNA dizajna – Jednostavan za korišćenje – Uskladjen sa aktuelnim ErP normama – Sa elektronskom regulacijaom temperature – Eco režim – funkcija uštede energije – Sa |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Konvektorska grejalica Bosch HC4000-5“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Konvektorska grejalica ECH/AG2-1500 3BE EEC X-HEAT Wi WFI
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
18.690,00 RSD
SKU:
7381032430588
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| EAN | 7381032430588 |
| Brend | ELECTROLUX GREJA |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Konvektorska grejalica ECH/AT-1500 3AE EEC X-HEAT
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
18.100,00 RSD
SKU:
7381032430793
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| EAN | 7381032430793 |
| Brend | ELECTROLUX GREJA |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Kalolifer EIFH/C-2 EEC
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
5.250,00 RSD
SKU:
7381032450012
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| EAN | 7381032450012 |
| Brend | ELECTROLUX GREJA |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Konvektorska grejalica ECH/T-2000 E EU
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
14.100,00 RSD
SKU:
7381032431127
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| EAN | 7381032431127 |
| Brend | ELECTROLUX GREJA |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Konvektorska grejalica ECH/AG2-2500 3BE EEC X-HEAT Wi WFI
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
23.750,00 RSD
SKU:
7381032430601
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| EAN | 7381032430601 |
| Brend | ELECTROLUX GREJA |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Konvektorska grejalica ECH/AT-2003 3AI-W BI EEC inverter
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
29.700,00 RSD
SKU:
7381032430908
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| EAN | 7381032430908 |
| Brend | ELECTROLUX GREJA |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.