Decija klupa dizajnirana za unutrasnju i spoljasnu upotrebu.
Napravljena je od izdrzljive plastike otporne na vremenske uslove i lako se cisti.
Dizajnirana za udobnost dece sa podrskom za ledja i odgovarajucom visinom sedista.
Pogodno za decu uzrasta od 2 god pa na vise.
Dimenzija
67×109,5x50cm
Klupa za decu plastična Dolu 026279
Šifra proizvoda:
baj26279
Kategorije: Dečiji nameštaj, Dečiji nameštaj i oprema za dvorište
6.700,00 RSD
Troškovi dostave: 630,00 RSD
20
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Brend | Dolu |
| Pol | Dečaci, Devojčice |
| Uzrast | 36m+ |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Klupa za decu plastična Dolu 026279“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
KINDER HOME Kutija za odlaganje igračaka i odeće siva
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.304,00 RSD
SKU:
GH-KK02
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793854 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Dečija drvena polica za odlaganje igračaka i knjiga plava
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.190,00 RSD
SKU:
TF5865
| Težina | 9 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793465 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Komoda i drvena klupa za odlaganje dečijih igračaka i knjiga bela
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
10.590,00 RSD
SKU:
JVTR-3086
| Težina | 12 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793663 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME 3u1 stolica, ljuljaška i slagalica šarena
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.990,00 RSD
SKU:
660120
| Težina | 1,3 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 8606102218019 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Drveni dečiji sto sa stolicama roze
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
TF-6001
| Težina | 11,5 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 730734793694 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
Jungle fotelja plavi zeka
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
4.560,00 RSD
SKU:
jb31001904
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | Jungle |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Pol | muški |
| Veličina | BEZ VELIČINE |
| Boja | Plava |
| Sezona | BASIC |
| Zemlja porekla | Kina |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.