Klackalica trio za decu 031044 zuta,plava,zelena
Šifra proizvoda:
baj31044
Kategorije: Igračke za dvorište, Klackalice
2.329,00 RSD
Nema na zalihama
Troškovi dostave: 530,00 RSD
Nema na zalihama
16
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Brend | Dolu |
| Pol | Dečaci, Devojčice |
| Uzrast | 12m+ |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Klackalica trio za decu 031044 zuta,plava,zelena“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
LJULJASKA SA METALNOM KONSTRUKCIJOM NS803
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
9.990,00 RSD
SKU:
11/803
Moja prva kućica za igru, 106x98x90 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
10.100,00 RSD
SKU:
15-583000
Kuća za decu 502788
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
10.490,00 RSD
SKU:
502788
| Težina | 15 kg |
|---|---|
| Brend | Dohany |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
Tobogan 026026
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
26026
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | Dolu |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.