SAFE SNAP – sigurnosna ogradica koja vam omogućava da kreirate zaštićeni prostor – bez bušenja. Lako se instalira, pouzdana za upotrebu i savršeno se uklapa u vaš dom. Zahvaljujući neutralnoj beloj boji, harmonično upotpunjuje svaki enterijer – od udobne dnevne sobe do modernog hodnika. Zašto ćete voleti SAFE SNAP? Ravni stepenik – nizak prag koji olakšava prolazak, smanjuje rizik od spoticanja i pomaže u održavanju čistoće. Indikator zaključavanja (indikator zatvaranja) – trenutno pokazuje da li je kapija bezbedno zatvorena. Zelena znači da je ispravno zaključana, crvena signalizira da je potrebno podešavanje. Bez bušenja – montiran pod pritiskom za brzu instalaciju bez alata i lako uklanjanje – bez tragova na zidovima ili okvirima vrata, bez nereda. Dvostruka brava (dvostruka zaštita) – samo pomerite dugme i nežno podignite kapiju da biste je otvorili u bilo kom smeru. Mehanizam je intuitivan za odrasle, ali previše složen za dete – dajući vam mir da je vaše dete bezbedno. Podesiva širina (75–82 cm) – odgovara većini standardnih otvora za vrata Za koga je? Za roditelje koji: cene vreme i intuitivna rešenja žele da zaštite svoje dete bez potrebe da reorganizuju ceo dom vole estetska, jednostavna i funkcionalna rešenja Dimenzije: Težina: 4,67 kg Visina: 73,5 cm Minimalna širina: 75 cm Maksimalna širina: 82 cm Debljina: 2,5 cm
KINDERKRAFT ZAŠTITNA OGRADICA SAFE SNAP WHITE
Šifra proizvoda:
KASASN00WHT0000-4193
Kategorije: Dodaci, Mega popusti, Oprema za bebe
5.984,00 RSD Originalna cena je bila: 5.984,00 RSD.5.500,00 RSDTrenutna cena je: 5.500,00 RSD.
Nema na zalihama
Troškovi dostave: 1.100,00 RSD
Nema na zalihama
18
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 17 kg |
|---|---|
| Brend | Kinderkraft |
| Mega popusti | Bebe |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5902533927357 |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „KINDERKRAFT ZAŠTITNA OGRADICA SAFE SNAP WHITE“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 420
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70420
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165682062 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 432
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70432
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165685308 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 434
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70434
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165685322 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 CP2
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70CP2
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165685926 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 CP6
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70CP6
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165687470 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 CP7
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70CP7
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165687487 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.