Predstavljamo HALLEY 2-u-1 trotinet : bicikl i skuter na tri točka u jednom proizvodu. Sedište se može lako podići i preklopiti paralelno sa upravljačem.Zahvaljujući tome, možete da promenite HALLEY sa balans bicikla na skuter na tri točka i obrnuto za samo nekoliko trenutaka. Podesivi upravljač olakšava prilagođavanje visine rastu detetu, a moderan dizajn će sigurno osvojiti srce vašeg mališana. Ovaj sjajni bicikl i skuter u jednom ima 2 prednja svetleća točka i zadnji točak sa kočnicom. Tezina proizvoda je 3 kilograma, tako da nošenje neće biti opterećujuće za roditelje. Balans bicikl je namenjen deci od 1 godine do 20 kg, a skuter: od 2 godine do 50 kg! Jednostavan za korišćenje Spuštanje sedišta i podešavanje ručke traje samo trenutak. Nema više nošenja bicikla iza vašeg deteta dok hoda: samo mala promena je dovoljna da se vaše dete ponovo oseća snažnije i da može samostalno da se vozi. Podesivi upravljač Volan ima 3 nivoa podešavanje visine. Zahvaljujući tome, i bicikl i skuter će biti savršeno prilagođeni visini deteta. Ovo ne samo da olakšava učenje vožnje, već i pomaže u održavanju pravilnog držanja. Svetleći točkovi HALLEY ima jedinstven dizajn: opremljen je velikim svetlećim točkovima. Voznja posle zalaska sunca biće još uzbudljivija i za malu i za veliku decu. HALLEY je testiran i odobren u skladu sa evropskim bezbednosnim standardima EN 71-1, EN 71-2, EN 71-3. Ne samo da ima neklizajuću platformu i stabilnu strukturu, već i neklizajuće ručke koje detetu pružaju osećaj sigurnosti. Materijal: laki aluminujum Balans bicikl: namenjen deci od jedne godine do 20 kg Skuter: namenjen deci od 2 godine do 50 kg Težina proizvoda: 3,2 kg Dimenzije proizvoda: Rasklopljen: 58 x 29 x 61,5-75,5 cm Opseg podešavanja upravljača: 61,5 cm-68,5 cm-75,5 cm Prečnik točka: 12 cm Visina sedišta (od zemlje): 24,5 cm
KINDERKRAFT TROTINET HALLEY ROSA PINK
Ocenjeno 5.00 od 5 na osnovu 1 ocene kupca
(1 recenzija korisnika)
Šifra proizvoda:
KRHALL00PNK0000-1189
Kategorije: Mega popusti, Trotineti, Vozila za decu
8.390,00 RSD Originalna cena je bila: 8.390,00 RSD.7.669,00 RSDTrenutna cena je: 7.669,00 RSD.
3 na zalihama
Troškovi dostave: 530,00 RSD
3 na zalihama
17
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | Kinderkraft |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5902533922314 |
Recenzije kupaca
5
Ocenjeno sa 5 od 5
1 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
1
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
1 recenzija za KINDERKRAFT TROTINET HALLEY ROSA PINK
Ukloni filter
Dodaj recenziju Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Eco toys tricikl 2u1 white
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
YM-BT-6PUSHWHIT
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5903769974702 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 60x20x18 cm |
Eco toys bicikl guralica zirafa
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
LB1603 YELLOW
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5903089063056 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 39cm x 50cm x 22cm |
Eco toys guralica crna
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
JM-118 BLACK
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5903089066477 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 51x17x22cm |
Ecotoys balans bicikl sa pedalama i pomoćnim točkovima 3u1 pink
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
SKU:
LC-V1359 PINK
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5905817003655 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 85x40x30 cm |
2u1 tricikl sa rotirajućim sedištem i sklopivom tendom Pink, ECOTOYS
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
WQL-066-52 PINK
| Težina | 7,4 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5905817005888 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 60x39x29 cm |
Kinderkraft bicikl guralica cutie turquoise
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
SKU:
KKRCUTITRQ0000
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | Kinderkraft |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| Akcija | Mega popust |
| EAN | 5902533913633 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | isina: 37 cm Širina: 50 cm Širina ručke: 22 cm Prečnik točka: 15 cm |









Savo –
Odli;can je, nije tezak, vrlo kvalitetan.