Karakteristike: Za decu od 9 meseci do 5 godina. Gumeni točkovi, otporni na bušenje, bez potrebe za pumpanjem. Mogućnost jednostavnog rotiranja sedišta u oba smera kretanja. Slobodan točak – dete može slobodno da pedala nezavisno od osobe koja kontroliše tricikl. Sklopiva struktura. Dodatna oprema: vreća za male predmete, 2 torbe, velika iza sedišta i mala na rukohvatu, držač za čašu, zvono. Pokrenite radoznalost! Prvi tricikl – pustite svoje dete da uživa u vremenu provedenom u prirodi što je pre moguće. Rotirano sedište – dete prvo održava kontakt očima prema roditeljima, ali kasnije preferira posmatranje okoline. Kontrola ručke za roditelje – omogućava ispravljanje dečijeg tricikla. Ručka ima mogućnost montiranja visine. Bezbednost na prvom mestu „Slobodan točak“ – dozvoljava detetu da samostalno pedala dok roditelj ima potpunu kontrolu nad vožnjom. Ova funkcija štiti detetove noge od udaraca. Podesivi pojas u 3 tačke – rameni pojasevi ojačani su mekanim jastučićima za dodatnu udobnost. Otvorena, mekana zaštita koja vam omogućava da lako postavite ili sklonite dete Bezbedna ručka – gumena ručka bez klizanja Čelični okvir – obezbeđuje stabilnu i čvrstu strukturu Proizvod je testiran i odobren prema evropskim sigurnosnim standardima EN 71 -1 Praktična rešenja Nepobedivi točkovi su napravljeni od guste gume koja garantuje visoku otpornost na neravnine i druge nepravilnosti. Točkovi ne zahtevaju pumpanje. Klizno sedište omogućava vam da podesite pravu razdaljinu između deteta i pedala. Preklapanje podnožja za noge pogodna je opcija za vaše dete kada još ne stigne do pedala ili želi da napravi pauzu. Prozor na tendi kako biste uvek videli šta vaše dete radi. Udobna vožnja Udobno sedište, prostrano, napravljeno od kvalitetnih materijala. Tenda garantuje zaštitu od sunca, kiše i vetra. Ušteda prostora – kontrukcija tricikla se lako sklapa a zbog svojih malih dimenzija veoma je praktična za transport i skladištenje. Materijal nosača i sedišta mogu se brzo skinuti i oprati na 30 ° C. Neophodna dodatna oprema Torba za male predmete – praktično mesto za novac, ključeve ili telefon. Držač – za kafu koju niste stigli da popijete kod kuće Zvonce – dopušta vašem detetu da sve obavesti da stiže! -Praktične torbe – nalaze se na prednjoj strani i zadnjoj strani tricikla za odlaganje omiljenog soka ili igračke. Težina: 12, 2 kg.
KINDERKRAFT TRICIKL AVEO ROSE PINK
Šifra proizvoda:
KRAVEO00PNK0000-1277
Kategorije: Mega popusti, Tricikli, Vozila za decu
18.300,00 RSD Originalna cena je bila: 18.300,00 RSD.16.990,00 RSDTrenutna cena je: 16.990,00 RSD.
34 na zalihama
Troškovi dostave: 1.000,00 RSD
34 na zalihama
20
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 12 kg |
|---|---|
| Brend | Kinderkraft |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5902533922352 |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „KINDERKRAFT TRICIKL AVEO ROSE PINK“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Eco toys tricikl 2u1 pink
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
YM-BT-6PUSHPINK
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5903769978830 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 60x20x18 cm |
Ecotoys tricikl guralica za decu zebra
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
LB1603 WHITE
| Težina | 2,7 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5903089062264 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 50x30x20 cm |
Ecotoys balans bicikl sa pedalama i pomoćnim točkovima 3u1 green
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
LC-V1359 GREEN
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5905817003648 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 85x40x30 cm |
Ecotoys balans bicikl sa pedalama i pomoćnim točkovima 3u1 pink
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
SKU:
LC-V1359 PINK
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5905817003655 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 85x40x30 cm |
2u1 tricikl sa rotirajućim sedištem i sklopivom tendom Blue, ECOTOYS
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
WQL-066-18 BLUE
| Težina | 7,7 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5905817005925 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 60x39x29 cm |
Tricikl za decu sa rotirajućim sedištem, gurajućim rukohvatom i tendom black, ECOTOYS
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
9.900,00 RSD
SKU:
WQL-186 BLACK
| Težina | 7,8 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5905817005956 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 60x39x29 cm |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.