TREASUREBAG torba će oduševiti svakog roditelja. Veoma je prostrana – zahvaljujući 4 džepa pomoći će vam da organizujete bilo koju veliku ili malu šetnju. U njemu će biti smešteni ne samo dečiji pribor, već i vaše stvari, poput novčanika ili ključeva. zakopčava se rajsferšlusom. U kompletu se nalazi podloga za previjanje, ručke za pričvršćivanje torbe na ručku kolica i dugačak kaiš za rame. Prostran – 4 džepa TREASUREBAG će sadržati sav pribor za hodanje. Ima 4 prostrana džepa, uključujući i jedan sa patent zatvaračem – za novčanik, ključeve ili telefon. Glavni odeljak je zatvoren patent zatvaračem. Dizajn Izuzetno je elegantan i pristaje svakodnevnom stajlingu. Podmetac za previjanje Zahvaljujući njemu, možete promeniti pelene svojoj bebi u higijenskim uslovima u svakoj situaciji Za kolica i na ramenu TREASUREBAG možete nositi na ramenu ili je pričvrstiti na ručku kolica zahvaljujući ručkama uključenim u komplet. Imaćete slobodne ruke i biće vam lakše da brinete o detetu tokom šetnji. Torba takođe dolazi sa remenom za rame. Lako se čisti Prosuto mleko, sok ili mokra odeća? To nije problem – TREASUREBAG je napravljen od materijala koji se lako čisti. Samo obrišite unutrašnjost torbe vlažnom krpom i biće kao nova. Materijal Izdržljivi materijali koji se lako čiste Poliester sa penom unutra
Kinderkraft torba za mame TREASUREBAG LIGHT GRAY
Šifra proizvoda:
KATREAMBLGR0000-1378
Kategorije: Mega popusti, Oprema za mame, Torbe za mame
4.928,00 RSD Originalna cena je bila: 4.928,00 RSD.4.540,00 RSDTrenutna cena je: 4.540,00 RSD.
3 na zalihama
Troškovi dostave: 1.000,00 RSD
3 na zalihama
20
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 12 kg |
|---|---|
| Brend | Kinderkraft |
| Mega popusti | Bebe |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5902533919567 |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Kinderkraft torba za mame TREASUREBAG LIGHT GRAY“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
LORELLI TORBA ZA MAME VIOLA GREY
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
5.092,00 RSD
SKU:
10040280001
| Težina | 1,5 kg |
|---|---|
| EAN | 3800151969099 |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| Brend | LORELLI |
LORELLI TERMO TORBA AVY BLACK
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.120,00 RSD
SKU:
10040290001
| Težina | 1,5 kg |
|---|---|
| EAN | 3800166108490 |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| Brend | LORELLI |
BBO TORBA ZA MAME (BQ047) SPORT MAMA BAG – SIVA
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.190,00 RSD
SKU:
BQ047SIV
| Težina | 1,5 kg |
|---|---|
| EAN | 8606111096783 |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| Brend | BBO |
BBO TORBA ZA MAME (WE077) ELEGANT – GREY
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.350,00 RSD
SKU:
WE077GREY
| Težina | 1,5 kg |
|---|---|
| EAN | 8606031521044 |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| Brend | BBO |
BABYJEM GRUDNJAK ZA MAME – WHITE 95
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
1.358,00 RSD
SKU:
53-10179
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| EAN | 8699205310179 |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| Brend | BABYJEM |
SMART TRIKE TORBA ZA PRESVLACENJE – CRNA
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
7.990,00 RSD
SKU:
100600
| Težina | 3,5 kg |
|---|---|
| EAN | 4895211400932 |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| Brend | SMART TRIKE |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.