Električna ljuljaška/njihalica -Podešavanje ljuljanja u 5 brzina sa tajmerom (8, 15, 30 minuta) -Sklopiva, lagana i kompaktna – samo 3,7 kg -8 opuštajućih melodija sa kontrolom jačine zvuka -2 položaja podešavanja sedišta -3 opcije napajanja – priključite se na mrežu, prenosni punjač ili bateriju -Ergonomski, podesivi jastuk i sigurnosni pojas sa 5 tačaka vezivanja -Šipka za igračke SWINGEE se može koristiti kao klasična ljuljaška ili kao električna ljuljaška sa automatskim ljuljanjem. To je svestrano rešenje koje se prilagođava dnevnom ritmu vašeg deteta. Može se napajati na tri načina – priključkom na struju, preko prenosnog punjača ili baterijama. Podešavanje ljuljanja sa 5 brzina i tajmerom Funkcija ljuljanja, sa 5 brzina koje možete izabrati, omogućava vam da prilagodite intenzitet ljuljanja potrebama vašeg deteta. Tajmer od 8, 15 ili 30 minuta automatski zaustavlja ljuljanje, podržavajući dnevni ritam vašeg mališana. Stolica za ljuljanje takođe ima 8 ugrađenih melodija, uključujući 3 zvuka prirode. Lagana i sklopiva Sa težinom od samo 3,7 kg i lako se sklapa, SWINGEE je savršena i za dom i za van kuće. Sklopljena ljuljaška zauzima minimalan prostor, što je čini lakom za skladištenje i transport. Odlično je rešenje za aktivne porodice. Bezbednost i udobnost Ergonomski, podesivi jastuk i sigurnosni pojas sa 5 tačaka vezivanja sa mekim navlakama pružaju stabilnu potporu i efikasnu zaštitu vašem detetu. Ovo omogućava vašem mališanu da se odmara u potpunoj udobnosti i bezbednosti – kako tokom ljuljanja, tako i u stacionarnom položaju. Podesivo sedište Dva položaja nagiba sedišta – ležeći i poluležeći – omogućavaju vam da prilagodite ljuljašku nivou aktivnosti vašeg deteta. Savršeno za igru i miran odmor tokom dana. Šipkica sa igračkama Dve mekane igračke okačene na šipku stimulišu čula vašeg deteta i podstiču njegove prve pokušaje hvatanja, podržavajući razvoj motoričke koordinacije.
Kinderkraft stolica za ljuljanje SWINGEE beige
Šifra proizvoda:
KBSWIN00BEG0000-4356
Kategorije: Ljuljaške za bebe, Mega popusti
10.032,00 RSD Originalna cena je bila: 10.032,00 RSD.9.100,00 RSDTrenutna cena je: 9.100,00 RSD.
4 na zalihama
Troškovi dostave: 530,00 RSD
4 na zalihama
16
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| Brend | Kinderkraft |
| Mega popusti | Bebe |
| Akcija | Mega popust |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5902533928835 |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Kinderkraft stolica za ljuljanje SWINGEE beige“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Ljuljaška za bebe Triumph Grey
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
34.890,00 RSD
SKU:
CAN9779
| Brend | Cangaroo |
|---|---|
| EAN | 3800146249779 |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| Besplatna dostava | Besplatna dostava |
| Zemlja porekla | Kina |
| Proizvođač | MONI TRADE LTD. |
Ljuljaška za bebe Triumph Beige
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
34.890,00 RSD
SKU:
CAN9762
| Brend | Cangaroo |
|---|---|
| EAN | 3800146249762 |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| Besplatna dostava | Besplatna dostava |
| Zemlja porekla | Kina |
| Proizvođač | MONI TRADE LTD. |
Električna ljuljaška za bebe Rocky – Green
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
9.449,00 RSD
SKU:
CAN9410
| Težina | 3,5 kg |
|---|---|
| Brend | Cangaroo |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 3800146249410 |
BBO LEZALJKA/LJULJASKA (SG402) – GREY
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
14.590,00 RSD
SKU:
SG402-003
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| EAN | 8606109429647 |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | BBO |
KIDS II INGENUITY LEZALJKA BOUTIQUE COLLECTION ROCKING SEAT – BELLA TEDDY (10986)
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
9.290,00 RSD
SKU:
SKU10986
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| EAN | 74451109865 |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | KIDS II |
KIDS II INGENUITY LEZALJKA INLIGHTEN ™ – TWINKLE TAILS™ 11200
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
9.400,00 RSD
SKU:
SKU11200
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| EAN | 74451112001 |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | KIDS II |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.